10 automobilių kvapų, kurie sukels nostalgiją

Naujo automobilio kvapas

Kai kas nors sako, kad mėgsta naujų automobilių kvapą, tikrai nemeluoja. Naujų automobilių kvapas yra vienas iš ikoniškiausių kvapų pasaulyje, o jei kada nors vairavote seną automobilį, jis tikrai privers jus pajusti nostalgiją. Nors šio kvapo šaltinis vis dar neaiškus, manoma, kad jį skleidžia automobilio gamyboje naudojamos cheminės medžiagos ir chemikalai. Be naujų automobilių, šį kvapą taip pat galite rasti naujuose balduose, todėl kai kurie žmonės jį naudoja kaip oro gaiviklį. Nauji automobiliai paprastai atgaivinami naujo automobilio kvapu kiekvieną kartą, kai jie gaminami, tačiau jei nusipirkote seną automobilį, galbūt šios patirties jums neteko patirti. Kvepalų mėginukai už gerą kainą.

KvepalaiVinilo interjero kvapas

Jei kada nors važiavote automobiliu, kurio salonas padengtas vinilu, tuomet suprasite, apie ką kalbame. Kai kuriuose automobiliuose galima rinktis odinį interjerą, tačiau daugeliu atvejų pasirenkamas vinilinis. Viniliniai interjerai paprastai siejami su pigesniais automobiliais ir tikriausiai tai yra viena iš priežasčių, kodėl jie yra pigesni. Gali pasirodyti, kad vinilinio interjero kvapas yra gana malonus ir nostalgiškas, ypač jei kada nors sėdėjote svetainėje ant sofos su panašiu audiniu. Vinilo kvapas paprastai yra sintetinių ir celiuliozės medžiagų derinys, todėl jis panašus į knygos kvapą. Jei norite šį kvapą atkartoti savo namuose, galite naudoti sintetinį kilimą, sintetinius tapetus arba sintetinius audinius.

Odos kvapas

Ar žinojote, kad yra terminas, kuriuo vadinamas automobilio sėdynės prakaito kvapas? Jis vadinamas "prakaituotomis sėdynėmis" ir yra reiškinys, pasitaikantis daugumoje įkaitusių automobilių. Yra daug žmonių, kurie mėgsta važiuoti nuleistais langais, tačiau tiems, kurie to nedaro, automobilio kvapas po ilgos kelionės gali būti labai nemalonus. Prakaito kvapą gali skleisti vairuotojas arba keleiviai, ypač jei jie buvo ilgoje kelionėje arba dėvi nešvarius drabužius. Kai žmogus sėdi ant sėdynės įkaitusiame automobilyje, jo kūno šiluma ir prakaitas gali įsiurbti prakaito kvapą į sėdynę. Todėl kvapą sunku pašalinti ir jis gali išlikti daugelį metų. Plačiau: https://amourdevil.com/kategorija/automobiliu-kvapai puslapyje.

Benzino kvapas

Ar kada nors pastebėjote, kad benzino arba benzino kvapas skiriasi nuo vienos markės automobilio? Taip yra todėl, kad kiekvienas prekės ženklas naudoja skirtingą benzino rūšį. Benzinas gaminamas iš skirtingų angliavandenilių mišinio, kurių cheminė sudėtis skiriasi, todėl jie turi skirtingą kvapą. Kai kurių prekės ženklų benzinas kvepia geriau nei kitų, ypač jei jis pagamintas iš labiau sintetinio mišinio. Benzino kvapas paprastai būna labai stiprus, todėl kai kurie žmonės jį naudoja kaip naminį automobilio oro gaiviklį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *