10 plaukų dažymo gudrybių, kurias reikia žinoti

Plaukų spalva – didelė ateinančių sezonų tendencija. Pastaruosius kelerius metus ant podiumų, influencerių kanaluose ir mūsų vonios kambario spintelėse vyravo nesuskaičiuojama daugybė platinos ir mėlynai raudonų atspalvių. Šiuo metu yra tiek daug plaukų spalvos variantų, kad jie gali būti beveik pribloškiantys. Nesvarbu, ar ketinate paslėpti savo natūralias rusvas sruogas, ar tiesiog norite paeksperimentuoti su kažkuo nauju, plaukų dažymas visada yra įdomus būdas pakeisti situaciją. Tačiau nesijaudinkite: norėdami dalyvauti šioje tendencijoje, neprivalote dažyti plaukų žaliai ar juos nusiskusti. Tiesą sakant, yra keletas subtilių būdų, kaip galite spalvotai atrodyti, nesiimdami vaivorykštinio pankiškumo. Plauku dazai ir rinkos naujovės.

Patikrinkite savo spalvą

Jei nesate tikri dėl spalvos, kuria norite dažyti plaukus, pirmiausia ją išbandykite. Tai galite padaryti įsigiję nedidelių plaukų spalvos pavyzdžių. Juos naudodami namuose galėsite išbandyti kelias spalvas prieš įsipareigodami. Įvairių spalvų galite įsigyti internetu arba vietinėje grožio prekių parduotuvėje. Atminkite, kad jie bus labai koncentruoti, todėl jų reikės naudoti mažiau nei įprastai. Norint įsitikinti, kad spalvą naudojate teisingai, reikia vadovautis ant dėžutės pateiktais nurodymais. Taip galėsite įsivaizduoti, kaip atrodo spalva ir kaip ji atrodys ant jūsų plaukų. Taip pat galite naudoti spalvą šalinantį šampūną, kad laikinai pakeistumėte plaukų spalvą. Taip galėsite pamatyti, kaip atrodo naujoji spalva, tačiau nesižadėsite jos keisti. Tačiau šis metodas nerekomenduojamas, jei neseniai dažėte plaukus, nes jis gali pakenkti plaukams.

Pasirinkite tamsesnę spalvą

DažaiJei norite pereiti nuo šviesios prie tamsios plaukų spalvos, tai gali būti sudėtingas procesas. Geriausias būdas tai padaryti – naudoti pusiau ilgalaikius dažus. Tai suteiks jums galimybę laikui bėgant palaipsniui tamsinti plaukus. Taip pat galite naudoti dviem tonais tamsesnius plaukų dažus nei natūrali spalva, jei norite iš šviesios spalvos tapti tamsia per vieną kartą. Svarbiausia pereinant nuo šviesios prie tamsios plaukų spalvos yra kantrybė. Jei nusprendėte plaukus dažyti palaipsniui, būtinai naudokite spalvą saugantį šampūną ir kondicionierių. Tai padės jūsų naujai spalvai išlikti ilgiau. Taip pat turėtumėte naudoti žemesnės temperatūros plaukų džiovintuvą ir investuoti į gerą plaukų džiovintuvo difuzorių, kad nesugadintumėte naujai patamsėjusių plaukų.

Paruoškite plaukus

Jei ketinate dažyti plaukus nauja spalva, svarbu iš anksto paruošti plaukus. Pirmiausia norėsite įsitikinti, kad jūsų plaukai nėra pernelyg pažeisti. Jei reguliariai dažote plaukus arba naudojate karšto formavimo priemones, prieš dažydami plaukus gerai leisti jiems pailsėti maždaug mėnesį. Tai padės plaukams atsigauti nuo pažeidimų ir jie bus geresnės būklės dažymo procesui. Taip pat turėtumėte naudoti antioksidacinį šampūną, kuris padėtų ištaisyti bet kokią žalą, kuri gali būti padaryta plaukams. Taip pat galite naudoti antioksidacinį kondicionierių plaukų galiukams, kad apsaugotumėte juos nuo karščio poveikio.

Naudokite spalvą apsaugantį šampūną ir kondicionierių

Gali atrodyti, kad tai nereikalingas pirkinys, tačiau tai puikus būdas maksimaliai išnaudoti naują spalvą. Spalvą saugantys šampūnai ir kondicionieriai sukurti atsižvelgiant į dažytus plaukus. Jie sukurti taip, kad jūsų spalva ne taip greitai išbluktų. Juose dažnai yra antioksidantų, vitaminų ir mineralų, kad plaukai išliktų sveiki. Jei neseniai nusidažėte plaukus, kiekvieną kartą plaudami plaukus būtinai naudokite spalvą saugantį šampūną ir kondicionierių. Tai padės ilgiau išlaikyti gyvybingą plaukų spalvą.

Tinkamai džiovinkite plaukus

Tai, kaip džiovinsite plaukus, gali turėti įtakos tam, kaip ilgai išliks jūsų spalva. Geriausias patarimas, kaip apsaugoti plaukų spalvą džiovinant plaukus, yra naudoti spalvą saugantį džiovintuvo filtrą. Jie skirti apsaugoti plaukų spalvą nuo greitesnio išblukimo. Jų galite rasti daugumoje grožio prekių parduotuvių arba internete. Jei tokio filtro neturite, būtinai džiovinkite plaukus atokiau nuo galvos, kad be reikalo nesusiveltų, ir būtinai naudokite mažos kaitros nustatymą. Jei dažote plaukus ir norite prailginti spalvos gyvavimo trukmę, būtinai naudokite spalvą saugantį šampūną ir kondicionierių. Taip pat turėtumėte naudoti vėsesnį plaukų džiovintuvo nustatymą ir spalvą saugantį džiovintuvo filtrą.

Išbandykite sluoksniuoti spalvas

Jei norite kažko dramatiškesnio nei subtilus paryškinimas, skirtingų spalvų sluoksniavimas plaukuose gali būti įdomus būdas pakeisti situaciją. Ši technika naudinga norint plaukų spalvai suteikti dimensijos. Tai taip pat puikus būdas paslėpti žilus plaukus nekeičiant visos spalvos. Jei prie jau turimos spalvos pridedate naują spalvą, svarbu, kad naujoji spalva pasiektų plaukų galiukus. Taip nauja spalva neatrodys nenatūraliai. Įsitikinkite, kad abi spalvos yra sukurtos taip, kad jas būtų galima naudoti ir šviesiems, ir tamsiems plaukams.

Saugokitės cheminių medžiagų

Plaukų dažymas gali pakenkti plaukams, ypač jei dažote plaukus dažnai. Šią žalą galima sumažinti į plaukų priežiūros rutiną įtraukus plaukus atkuriančių priemonių. Taip pat turėtumėte kuo labiau sumažinti aštrių cheminių medžiagų poveikį. Kai kuriose plaukų dažymo priemonėse yra aštrių cheminių medžiagų, kurios laikui bėgant gali paveikti jūsų plaukus. Stenkitės rasti produktų, kuriuose nėra kuo daugiau cheminių medžiagų. Jei neseniai dažėte plaukus, galbūt norėsite sumažinti aštrių cheminių medžiagų poveikį. Tai padės jūsų plaukams atsigauti nuo žalos, kurią gali padaryti dažymo procesas.

Išbandykite pusiau ilgalaikį dažymą

Pusiau ilgalaikis dažymas yra puikus būdas suteikti plaukams šiek tiek spalvos nedarant drastiškų pokyčių. Tokio tipo plaukų dažai nuspalvinami švelnia spalva, kuri laikui bėgant turi išblukti. Jie paprastai išlieka nuo aštuonių iki 16 savaičių. Todėl jie yra puikus pasirinkimas, jei ieškote būdo išbandyti naujas spalvų idėjas arba pakeisti savo išvaizdą. Yra įvairių pusiau ilgalaikių plaukų dažymo variantų. Paprastai juos lengva naudoti ir jie būna įvairių spalvų. Juos taip pat gana paprasta pašalinti, kai esate pasiruošę pakeisti spalvą.

Nepamirškite kvėpuoti!

Galiausiai nepamirškite atsipalaiduoti ir mėgautis. Lengva pasinerti į aplink plaukų spalvą tvyrantį šurmulį, bet nepamirškite, kad tai turi būti smagu. Jei jaučiatės priblokšti visų galimybių, pasistenkite žengti žingsnį atgal ir prisiminti, kad plaukų spalva yra grynai estetinis dalykas. Rausvi plaukai nėra naudingi sveikatai. Taigi, jei nenorite nieko keisti, tai visiškai gerai! Nėra blogo būdo, kaip nusidažyti plaukus. Visi šie dažymo būdai yra skirti padėti išgauti norimą išvaizdą, todėl nesijauskite verčiami keisti plaukų spalvą, jei jums tai neįdomu.

Išbandykite skirtingas kondicionavimo kaukes

Jei norite būti sąžiningi sau, turite pripažinti, kad savo plaukus prižiūrite gana nenuosekliai. Taip, žinote, kad svarbiausia plaukų priežiūros dalis yra kondicionavimas, bet kai reikia iš tikrųjų tai padaryti, esate linkę tai atidėti į antrą planą. Na, o jei norite, kad jūsų plaukų priežiūros rutina būtų šiek tiek nuoseklesnė, tikrai turėtumėte išbandyti įvairias kondicionavimo kaukes. Tai padės jūsų plaukams atrodyti sveikesniems, ilgiau išlikti kondicionuotiems ir blizgantiems, ypač jei esate tas, kuris naudoja daug karščio plaukams!

Išbandykite naują plaukų aliejų

Jei turite dažytus plaukus, tikriausiai naudojate spalvą saugančius šampūnus ir kondicionierius, kurie padeda išlaikyti spalvą ryškią ir gyvybingą. Nors jie puikiai atlieka savo funkciją, iš tikrųjų gali būti gana žalingi dažytiems plaukams. Jei plaukus dažote reguliariai, svarbu juos prižiūrėti. Tam galite išbandyti naują plaukų aliejų, pavyzdžiui, argano aliejų arba kokosų aliejų. Abu šie aliejai puikiai tinka dažytiems plaukams, nes jie padeda sulaikyti drėgmę, sumažina garbanojimąsi ir padidina blizgesį. Jei esate žmogus, kuris nuolat dažo plaukus, tai svarbus žingsnis prižiūrėti plaukus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *