10 plaukų dažymo gudrybių, kurias reikia žinoti

Plaukų spalva – didelė ateinančių sezonų tendencija. Pastaruosius kelerius metus ant podiumų, influencerių kanaluose ir mūsų vonios kambario spintelėse vyravo nesuskaičiuojama daugybė platinos ir mėlynai raudonų atspalvių. Šiuo metu yra tiek daug plaukų spalvos variantų, kad jie gali būti beveik pribloškiantys. Nesvarbu, ar ketinate paslėpti savo natūralias rusvas sruogas, ar tiesiog norite paeksperimentuoti su kažkuo nauju, plaukų dažymas visada yra įdomus būdas pakeisti situaciją. Tačiau nesijaudinkite: norėdami dalyvauti šioje tendencijoje, neprivalote dažyti plaukų žaliai ar juos nusiskusti. Tiesą sakant, yra keletas subtilių būdų, kaip galite spalvotai atrodyti, nesiimdami vaivorykštinio pankiškumo. Plauku dazai ir rinkos naujovės.

Patikrinkite savo spalvą

Jei nesate tikri dėl spalvos, kuria norite dažyti plaukus, pirmiausia ją išbandykite. Tai galite padaryti įsigiję nedidelių plaukų spalvos pavyzdžių. Juos naudodami namuose galėsite išbandyti kelias spalvas prieš įsipareigodami. Įvairių spalvų galite įsigyti internetu arba vietinėje grožio prekių parduotuvėje. Atminkite, kad jie bus labai koncentruoti, todėl jų reikės naudoti mažiau nei įprastai. Norint įsitikinti, kad spalvą naudojate teisingai, reikia vadovautis ant dėžutės pateiktais nurodymais. Taip galėsite įsivaizduoti, kaip atrodo spalva ir kaip ji atrodys ant jūsų plaukų. Taip pat galite naudoti spalvą šalinantį šampūną, kad laikinai pakeistumėte plaukų spalvą. Taip galėsite pamatyti, kaip atrodo naujoji spalva, tačiau nesižadėsite jos keisti. Tačiau šis metodas nerekomenduojamas, jei neseniai dažėte plaukus, nes jis gali pakenkti plaukams.

Pasirinkite tamsesnę spalvą

DažaiJei norite pereiti nuo šviesios prie tamsios plaukų spalvos, tai gali būti sudėtingas procesas. Geriausias būdas tai padaryti – naudoti pusiau ilgalaikius dažus. Tai suteiks jums galimybę laikui bėgant palaipsniui tamsinti plaukus. Taip pat galite naudoti dviem tonais tamsesnius plaukų dažus nei natūrali spalva, jei norite iš šviesios spalvos tapti tamsia per vieną kartą. Svarbiausia pereinant nuo šviesios prie tamsios plaukų spalvos yra kantrybė. Jei nusprendėte plaukus dažyti palaipsniui, būtinai naudokite spalvą saugantį šampūną ir kondicionierių. Tai padės jūsų naujai spalvai išlikti ilgiau. Taip pat turėtumėte naudoti žemesnės temperatūros plaukų džiovintuvą ir investuoti į gerą plaukų džiovintuvo difuzorių, kad nesugadintumėte naujai patamsėjusių plaukų.

Paruoškite plaukus

Jei ketinate dažyti plaukus nauja spalva, svarbu iš anksto paruošti plaukus. Pirmiausia norėsite įsitikinti, kad jūsų plaukai nėra pernelyg pažeisti. Jei reguliariai dažote plaukus arba naudojate karšto formavimo priemones, prieš dažydami plaukus gerai leisti jiems pailsėti maždaug mėnesį. Tai padės plaukams atsigauti nuo pažeidimų ir jie bus geresnės būklės dažymo procesui. Taip pat turėtumėte naudoti antioksidacinį šampūną, kuris padėtų ištaisyti bet kokią žalą, kuri gali būti padaryta plaukams. Taip pat galite naudoti antioksidacinį kondicionierių plaukų galiukams, kad apsaugotumėte juos nuo karščio poveikio.

Naudokite spalvą apsaugantį šampūną ir kondicionierių

Gali atrodyti, kad tai nereikalingas pirkinys, tačiau tai puikus būdas maksimaliai išnaudoti naują spalvą. Spalvą saugantys šampūnai ir kondicionieriai sukurti atsižvelgiant į dažytus plaukus. Jie sukurti taip, kad jūsų spalva ne taip greitai išbluktų. Juose dažnai yra antioksidantų, vitaminų ir mineralų, kad plaukai išliktų sveiki. Jei neseniai nusidažėte plaukus, kiekvieną kartą plaudami plaukus būtinai naudokite spalvą saugantį šampūną ir kondicionierių. Tai padės ilgiau išlaikyti gyvybingą plaukų spalvą.

Skaityti straipsnį “10 plaukų dažymo gudrybių, kurias reikia žinoti” »

Kaip pasirinkti trenerį?

Kas yra asmeninis treneris?

TreniruotėsAsmeninis treneris – tai asmuo, kuris dirba su jumis, kad padėtų jums pasiekti jūsų fitneso tikslus. Jie skirti ne tik žmonėms, kurie yra tikrai geros fizinės formos ir stengiasi tapti dar geresnės, bet ir tiems, kurie galbūt nėra pačios geriausios formos ir tiesiog nori tapti sveikesni ir geriau jaustis savo kūne. Svarbu pažymėti, kad ne visi asmeniniai treneriai yra vienodi. Yra daugybė skirtingų specializacijų ir sertifikatų, kuriuos gali turėti treneris, todėl svarbu išsiaiškinti, kas galėtų būti jums tinkamas pagal jūsų poreikius. Asmeninės treniruotės paprastai yra individualūs užsiėmimai su specialistu, kuris, atsižvelgdamas į jūsų individualius poreikius ir tikslus, gali padėti jums sudaryti individualų treniruočių ir mitybos planą. Yra keli skirtingi asmeninių treniruočių lygiai, o profesionaliausi yra sertifikuoti, todėl įsitikinkite, kad pasirinkote žmogų, kuris yra bent jau sertifikuotas ir, idealiu atveju, turi kelerių metų patirtį. Treniruotės su treneriu ir naudingi sporto papildai.

Skaityti straipsnį “Kaip pasirinkti trenerį?” »