5 geriausi produktai šunims

Taksai yra maži, energingi šunys, kuriems reikia daug dėmesio ir priežiūros. Jei turite tokį šunį, žinote, kiek laiko ir energijos reikia laimingam ir sveikam mažajam draugui išlaikyti. Svarbiausia yra suteikti jiems subalansuotą mitybą ir kasdien šiek tiek fizinio krūvio. Laimei, šiandien rinkoje yra daugybė produktų, padedančių tai padaryti. Nors taksai yra maži šunys, jie turi didelį apetitą ir gali suvalgyti daug maisto. Tačiau šerti juos bet kuo ir viskuo nėra sveika nei jiems, nei jų laibam kūnui. Žinant, kokio sveiko maisto reikia jūsų šuniui, yra pusė sėkmės, kad jis klestėtų. Kita pusė – rasti geriausius taksams skirtus produktus, kad galėtumėte būti ramūs, žinodami, jog jūsų šuniukas kasdien gauna viską, ko jam reikia. Laimei, mes jums padėsime…Šunų guoliai ir specialisto patarimai renkantis produkciją.

5 geriausi produktai sveikiems taksams

šunų guoliaiGeriausias ėdalas taksams – tai aukštos kokybės prekės ženklas, kuriame nėra nereikalingų cheminių medžiagų. Taksai turi labai trapią virškinimo sistemą ir gali turėti virškinimo problemų, jei jų maistas yra nekokybiškas. Dėl to jie neteks maistinių medžiagų ir vitaminų, todėl bus ne tokie sveiki ir energingi. Jei šersite šunį aukštos kokybės maistu, kuriame nėra nereikalingų cheminių medžiagų, bus daug lengviau išlaikyti jo sveikatą. Kitas svarbus dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį šunų maiste, yra baltymų procentinė dalis. Jis turėtų būti apie 18 procentų, nes visų šunų mityboje reikia daug baltymų. Tai naudinga ne tik jų raumenims, bet ir odai bei kailiui. Taip pat norėsite atkreipti dėmesį į riebalų kiekį ėdaluose – jis turėtų būti mažesnis nei 15 proc. Jei jų racione bus per daug riebalų, tai gali sukelti sveikatos problemų, pavyzdžiui, nutukimą ir diabetą.

Natūrali priemonė nuo kietųjų atliekų

Sveikas taksas yra tas, kuris turi gerus ir stiprius dantis. Tačiau vienas geriausių produktų šunims yra tai, kas gali padėti išlaikyti stiprius dantis ir sveikas dantenas bei dantis. Jei norite savo šuniui suteikti papildomos pagalbos dantų sveikatai, dantų kramtukas yra puikus produktas. Dantų kramtukų būna įvairių skonių, todėl galite rasti tokį, kuris patiktų jūsų šuniui. Jie gali padėti sumažinti apnašų ir dantų akmenų kaupimąsi ir net padėti išvengti periodonto ligų. Vienas iš geriausių dantų priežiūros produktų yra dantų kramtukai. Šie kramtukai valo dantis ir dantenas, pašalina apnašas ir tuo pačiu užkerta kelią periodonto ligoms. Galite rinktis įvairių skonių kramtukus, todėl rasite tokius, kuriuos mėgsta jūsų šuo. Į daugelį kramtukų taip pat pridėta vitaminų ir mineralų, kurie gali būti naudingi imuninei sistemai ir padėti išvengti tokių ligų kaip artritas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *