Anglų kalbos tobulinimas

MokyklaKarantinas, kuris Lietuvoje jau baigėsi, bet vis dar yra jaučiamas ir yra pristabdęs daugelio iš mūsų gyvenimus, yra labai geras metas pradėti kažką naujo arba užbaigti tai, ką jau buvote pradėję seniau, bet dėl vienokių ar kitokių priežasčių nepabaigėte.

Kad ir koks būtų jūsų išsilavinimas, jūs tikriausiai turite bent jau anglų kalbos pagrindus. Tai yra pasaulinė kalba, paplitusi aplink visą gaublį, todėl nemokėti bent keleto žodžių yra tiesiog neįmanoma. Dar labiau tikėtinas variantas, jog angliškai jūs suprantate ir galite šiek tiek šnekėti, tačiau pakankamai nepasitikite jėgų ir esate tarsi užstrigęs juodojoje zonoje. Jei šioje situacijoje galite atpažinti save, kviečiame apsilankyti puslapyje sbemokykla.lt – tai puslapis šiuolaikiškos kalbų mokyklėlės įsikūrusios Vilniuje. Ten rasite visą reikiamą informaciją apie artėjančius kursus, jų kainą, užsiėmimų tipą, laiką ir vietas.

Ką daryti nusprendus mokytis anglų kalbos?

Kaip jau minėjome, kiekvienas žmogus turi tam tikrus anglų kalbos įgūdžius. Tai reiškia, jog anglų kalbos nepradėsite mokytis nuo nulio, o įšoksite į tam tikro lygio grupę. Tad nusprendus pradėti mokytis arba tobulinti savo jau turimas anglų kalbos žinias, jums visų pirma reikėtų išsiaiškinti savo anglų kalbos lygį. Nepadarius šio pirmojo žingsnio, galite iššvaistyti daug laiko ir pinigų, nes egzistuoja didelė tikimybė, jog papulsite ne į tą grupę. Tai reiškia, jog mokysitės to, ką jau mokate, arba atvirkščiai – bandysite išmokti tai, apie ką dar neturite jokio supratimo.

Nustatyti savo anglų kalbos žinių lygį nėra labai sudėtinga. Viskas ką jums reikia padaryti, tai internete susirasti anglų kalbos testą ir jį išspręsti. Tai gali užtrukti keletą valandų, tačiau tai padaryti tikrai verta. Anglų kalbos žinios skirstomus į lygius žymimus specialiu kvalifikavimu – A1, A2, B1, B2, C1 ir C2, kur A1 lygis yra pats žemiausias, o C2 – pats aukščiausias.

Kai jau žinosite savo anglų kalbos lygį, galite pradėti dairytis kur galite mokytis anglų kalbos. Pagrinde egzistuoja du pasirinkimai – arba tai darysite savarankiškai, internetu, arba susirasite mokyklėlę, kurioje jus mokins profesionalūs mokytojai. Pirmasis variantas yra neabejotinai pigesnis, tačiau mokytis savarankiškai yra vienareikšmiškai sunkiau. Nerekomenduojame to daryti jei dar esate tik pradžiamokslis. Jei jau turite tvirtus pagrindus, galite pamėginti mokytis savarankiškai. Kaip bebūtų, mokytis su mokytoju bus ir paprasčiau, ir greičiau, tad jei galite sau tai leisti, taip ir padarykite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *