Cheminis antakių dažymas namuų sąlygomis

Antakių dažaiGražūs ir tvarkingi antakiai tikrai yra labai svarbi veido detalė, kuri puikiai paryškina geriausius bruožus. Žinoma, jei antakiai netvarkomi arba sutvarkomi nekaip, tuomet tikrai jie neatrodys geriau. Labai svarbu nesugadinti antakių juos per daug išpešant ar pastoviai dažant per ryškia spalva. Taip pat grožio neprideda ir plaukelių ryškinimas juodu peštuku, kai jie atrodo kur kas per ryškiai ir nukreipia visą dėmesį nuo kitų veido bruožų. Dailūs antakiai turėtų būti tokie, kurie tik paryškintų gražiausias veido sritis, o ne pablogintų bendrą išvaizdą. Jei pas specialistus pastoviai vaikščioti nesinori, verta žinoti, kad taisyklingai susiformuoti antakius ir juos nusidažyti galima ir namuose. Svarbiausia antakių dažai ir pincetas, o tuomet prasideda kruopštus darbas, kuris su laiku tik lengvėja ir darosi įprastas ir vis geriau atliekamas. Jei norite išmokti namuose pasirūpinti savo antakiais, straipsnyje rasite kelis patarimus, kurie padės tą padaryti nepriekaištingai.

Antakių dažai gali būti randami kosmetikos parduotuvėse. Jie puikūs tuo, kad efektas išlieka 3-4 savaites priklausomai nuo pasirinktų dažų kokybės ir pačių plaukelių. Išsirinkti spalvą neturėtų būti sunku, dažnai patariama nesirinkti juodų, nes jie nelabai kam tinka, net jei esate juodaplaukė. Geriausia rinktis 1-2 tonais tamsesnius dažus, jei esate šviesiaplaukė. Jei plaukai rusvi, tiks rudi atspalviai, o juodaplaukėms patariami tonu šviesesnės spalvos. Tokie ilgalaikiai antakių dažai tikrai labai geras būdas susitvarkyti antakius, nes nereikia kasdien jiems skirti didelio dėmesio.

Forma geriausia pradžioje nusipiešti pieštuku, tuomet už linijos esančius plaukelius reikia išrauti pincetu ar kitais galimais būdais, jei esate juos išbandę. Tuomet pieštuku nupieštą formą užpildykite dažais, išskyrus patį antakio priekį, ir palikite juos pabūti 5-7 minutes. Praėjus laikui, tepkite dažus ir ant antakio priekio ir po maždaug 3 minučių viską nuvalykite. Taip išgausite ombre antakių efektą. Jie atrodys natūraliai, nebus per daug ryškus bei tobulai pabrėš veido išraiškingumą. Galėsite džiaugtis puikiu efektu 2-4 savaites. Su laiku formuoti ir dažyti antakius bus tik lengviau, todėl ne visuomet reikės specialistų pagalbos. Antakių priežiūrai namuose tinkamų priemonių rasti galite čia – https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *