Apšvietimas ir jūsų mašina

Jeigu ieškote Bmw angel eyes, tikriausiai norite savo mašinai pritaikyti geriausią apšvietimą. Ką vertėtų žinoti apie apšvietimą?

Kaip atrodo BMW angel eyes?

Visų pirma, tai kiek netipinės šviesos. Jas sudaro viename bloke du apskritimai, ir šviečia jie ne pilnai, o tik iš kraštų. Tai sudaro gražesnį vizualinį įspūdį, o taip pat patogiau į tokias šviesas žiūrėti iš priekio atvažiuojantiems žmonėms. Kartu tai tampa ir tam tikra BMW vizitine kortele. Kodėl taip vadinasi? Galbūt „angelais“ pavadintos šios lempos dėl aureoles primenančių šviečiančių apskritimų.

Apšvieskite ir numerius

BMWPareigingi vairuotojai žino ir kam reikalingas toks apšvietimas: https://www.autosviesos.lt/led-numerio-apsvietimas. Juk negalima važinėti nė kiek neapšviestu galiniu numeriu. Kai kas apšviečia ir priekinį, tačiau privalomas yra galinis. Laikoma, kad tai svarbu dėl galimų prasižengimų, tam, kad žmonės važinėtų saugiai ir matytų, kas jų kelyje taip pat važiuoja.

Reguliuojamos šviesos „dieniniu“ ir „naktiniu režimu“

Kai kurie žmonės noriai renkasi šviesas, kurias galima automatiškai užprogramuoti dienos ir nakties režimui. Naktį, aišku, šviečia viskas, kas tik gali. Kad tik vairuotojai būtų matomi ir kitus puikiai matytų. O dieną neprivalo šviesti visos šviesos, tad tas automatinis režimas, esantis naujesnėse mašinose, leidžia atitinkamai pasireguliuoti.

„Piktas apšvietimas“ – charakterio dalis

Vadinamosios „primerktos“ lempos yra tarsi piktas žvilgsnis. Tarsi piktos ir primerktos akys. Jos iškart suteikia automobiliui tam tikro charakterio, tik klausimas, ar būtent tokio charakterio norite ir jūs. Ar ir jums atrodo, kad tai atspindi jūsų asmenybę ir turėtų būti perkelta į automobilio išvaizdą. Tiesa, automobilį paversti piktesniu yra ir kitų būdų: įvairaus tipo tiuningas, spoileris gale, geresni lieti ratlankiai ir pan.

Pėstiesiems reikia turėti atšvaitą

Automobilių apšvietimo sistema turi tam tikrą pratęsimą pėsčiųjų ekosistemoje. Tamsiuoju paros metu einantys pėstieji turi turėti atšvaitus. Tai nėra savaime šviečiančios sistemos, jos skirtos būtent atspindėti automobilio šviesai. Atšvaitai gali išgelbėti gyvybes pamiškėse, kaimuose tamsoje vaikščiojantiems žmonėms. Kartais jiems tenka eiti važiuojamąja dalimi, nes kitaip praeiti negali. Tuomet atšvaitas ir yra labai naudingas. Taip pat verta pėstiesiems turėti atšvaitą didmiesčiuose. Kur labai didelis judėjimas, kartais tenka pereiti žiedus ar šviesoforų nereguliuojamas sankryžas. Tuomet geriau, kad automobiliai matytų jus lengviau, o ne blaškomi aplinkos dirgiklių nepastebėtų pėsčiųjų. Mieste visiems reikia išsiskirti, kad būtų, o eisme pėstiesiems geriausias būdas tą padaryti – turėti atšvaitą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *