Ar brangu įsirengti saulės elektrinę?

Saulės elektrinėsSaulės elektrinė yra itin dažnas pasirinkimas. Nors lietuviai anksčiau įtariai žiūrėjo į saulės elektrinę, galima pastebėti, jog vis dažniau žmonių investuoja ir pasirenka įsirengti saulės elektrines. Saulės elektrinė kainuoja apie 5 000 – 10 000 eurų. Kaina yra nemaža, tačiau dalis jos yra grąžinama iš karto. Valstybės parama yra skiriama visiems, kurie prašo paramos ir atitinka reikalavimus. Parama siekia daugiau nei 30% išleistos sumos, todėl kreiptis tikrai verta. Likusi suma atsiperka per mažiau nei 10 metų. Saulės elektrinę galima naudoti apie 30 metų, todėl 20 metų galima nemokėti už elektros energiją arba mokėti labai mažą sumą. Perkant saulės elektrinę į kainą įeina tik prekės, bet ir montavimo darbai. Norint sutaupyti, galima šiuos darbus atlikti savarankiškai. Nors darbai yra nelengvi ir saulės moduliai sveria daug, todėl ne visi gali atlikti šį darbą, turint patirties, galima sumontuoti savarankiškai. Tačiau neturint, geriau sumokėti visą sumą ir nemontuoti saulės elektrinės pačiam. Saulės elektrinę įrengti yra brangu, tačiau visa suma yra grąžinama ir kurį laiką galima už elektros energiją nemokėti. Saulės elektrinė yra gera investicija. Pasirinkti saulės elektrinę yra verta.

Ar teikiamos garantijos saulės elektrinei?

Saulės elektrinės yra brangios, todėl jas perkant yra svarbu žinoti, jog bus efektyvios. Saulės moduliams dažniausiai yra taikoma apie 15 – 30 metų garantiją. Inverteriams yra taikoma 5 – 12 metų garantiją su galimybę pratęsti iki 20 metų. Montavimo konstrukcijoms yra teikiama 10 metų garantija. Jei darbai yra atliekama savarankiškai, tuomet garantija netaikoma. Pirkti verta tik naują įrangą, nes tokiu atveju galima gauti garantiją. Perkant naudotą įrangą, mokėti teks panašią sumą, o garantija nebus taikoma. Saulės elektrinė yra geras pasirinkimas, todėl verta pirkti naują ir efektyvią.

Kokie yra saulės elektrinės privalumai?

Saulės elektrinė yra vis dažniau pasirenkama dėl daugelio priežasčių. Dažniausiai žmonės renkasi saulės elektrines dėl to, nes jos yra ekonomiškos. Saulės elektrinės atsiperka greitai ir likusius metus galima nemokėti už elektros energiją. Saulės elektrinę dažnai renkasi tam, jog išsaugotų gamtą. Mažinti klimato kaitą yra svarbu, todėl saulės elektrinę pasirinkti yra verta. Saulės elektrinė gali pakelti namo kainą. Namas gali būti ne tik brangesnis, bet ir parduoti jį yra daug lengviau, kadangi jis yra šiuolaikiškas ir ekonomiškas namas. Saulės elektrinė yra ekonomiškas ir ekologiškas pasirinkimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *