Baziniai klausimai ir atsakymai apie LPG masažą

Jeigu naudojate ne vieną priemonę, kuri galėtų Jums padėti geriau atrodyti ir tuo pačiu geriau jaustis, tačiau matote, kad rezultatas nėra toks, kokio tikimasi – tuomet siūlome išbandyti masažą, kurio nauda įrodyta net moksliškai.

LPG masažasLPG masažas- viena iš tokių galimybių. Nors jis dažniausiai pristatomas kaip pati geriausia priemonė kovoje su celiulitu, tačiau tikrai galia pamatyti ir kur kas daugiau naudų, kurios paskatins kuo dažniau mėgautis šio masažo malonumais.

Limfodrenažinis masažas tinka tiek moterims, tiek vyrams, tad svarbiausia rasti kliniką, kurioje teikiamos masažo paslaugos Jums tiktų. O kad paieškos būtų greitesnės ir tuo pačiu žinotumėte svarbiausius dalykus apie masažą – pateiksime klientų dažniausiai užduodamus klausimus ir tuo pačiu atsakymus.

Kaip masažas veikia žmogaus kūną?

Žinoma, teigiamai, kadangi masažo metu skatinama medžiagų apykaita, taip pat yra suaktyvinamos riebalinės ląstelės, tad jos kur kas greičiau dega ir taip žmogus be jokio fizinio krūvio galės matyti tirpstančius riebaliukus. Žinoma, po vienos procedūros rezultato nebus, tačiau skyrus laiko, esame tikri, kad jis pranoks Jūsų lūkesčius.

Ar procedūra atliekama rankomis, ar aparatu?

LPG masažas yra atliekamas naudojant specialia įrangą. Ne veltui tai yra procedūra, kuria mėgautis namuose kiekvienas, deja, negali. Žinoma, galima įsigyti sistemas, tačiau jos nėra pigios. Taip pat reikia ir mokėti tinkamai jomis naudotis, tad be specialisto tai dažniausiai yra sunkiai įmanoma.

Ar jusite kokį nors diskomfortą?

Masažo metu ne tik kad nejusite jokio diskomforto, tačiau galėsite maksimaliai atsipalaiduoti ir tuo pačiu pamiršti bet kokius rūpesčius. Taigi, jokio skausmo – tik malonumas, kurį Jums gali padovanoti gera sistema ir tuo pačiu puikiai ją valdantys specialistai.

Kam tinkama ši procedūra?

Nors dažniausiai minima, kad masažas labiausiai tinkamas moterims, tačiau tai nėra visiškai tiesa. Ji siūlome ir vyrams, kurie taip pat nori sumažinti riebalinį sluoksnį. Nerekomenduojama galbūt tik vaikams, kuriems pirmiausia dėl riebaliukų siūlomas didesnis fizinis aktyvumas.

Kiek laiko trunka procedūra?

Dažniausiai šio tipo procedūra vidutiniškai trunka iki 50-ies minučių. O kartoti sesiją reikia priklausomai nuo Jūsų odos būklės. Tarkitės su savo specialistu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *