Būsimų motinų buhalterija

Buhalterinė apskaita VilniujeAr kada pagalvojote, kad buhalterinė apskaita Vilniuje reikalinga ne tik verslininkams, NT rinkos plėtotojams, savarankiškiems darbuotojams, bet ir į motinystės atostogas besirengiančioms išeiti motinoms? Ką vertėtų žinoti apie buhalterinę apskaitą?

Kokią įtaką turi ankstesni darbo mėnesiai

Visi žino, kad motinystės atostogų metu pajamos gali gerokai sumažėti. Buhalterių konsultacija vertinga ne tada, kai šaukštai po pietų ir jau einate į dekretą ar motinystės atostogų, o tuomet, kada dar tik planuojate nėštumą arba jau pastojate. Einant į dekretą, skaičiuojamos pajamos, už kurias kurios yra oficialiai deklaruotos darbo santykių metu. Visos motinystės ir nėštumo išmokos yra skaičiuojamos ir išmokamos atsižvelgiant į tai, kiek būdavo uždirbama anksčiau. Paprastai didžiausią įtaką ir įtaką apskritai daro paskutiniųjų 12 mėnesių arba daugiau mėnesių uždarbis. Taigi, norėdami gauti tam tikrą motinystės išmoką, galite iš karto kreiptis į buhalterius, kad jie iš anksto apdarytų apskaitą ir paskaičiuotų, kiek gi jūs iš tiesų turėtumėte uždirbti, norėdami gauti vieną ar kitą pinigų sumą, eidami į dekretą.

Dekretas

Verta pakalbėti ir apie tai, kokią sumą gauna moterys tuos du mėnesius, kuomet jau būna išėjusios dekretinių atostogų. Taigi, ta suma yra tokio dydžio, kuri atspindi 12 mėnesių anksčiau gautą vidutinį darbo užmokestį. Kitaip tariant, dekretas yra tarsi biuletenis, kuomet gaunama 100 proc. suma anksčiau gauto užmokesčio. Tai patogi buhalterinį sistema, kuri yra ne visose šalyse, toli gražu. Moterims, kurios nori pasikelti savo įmokų skaičių, verta paieškoti legalaus papildomo darbo ar prašyti darbdavio, kad daugiau mokėtų oficialiai, jeigu dalis pinigų yra mokama "juodais".

Motinystės atostogų tipai

Kai kurioms moteris verta pasikalbėti ir apie buhalterinę apskaitą su įvairiais buhalteriais, kai sprendžiamas klausimas dėl to, kokios laukia motinystės atostogos. Ar vaikas turėtų būti vedamas į darželį nuo vienerių metų? O gal jam reikėtų į darželį eiti tik nuo dvejų? Ar moteris nori dirbti iškart nuo antrų metų, ar tą daryti vėliau? Priklausomai nuo to, kokio ilgio bus motinystės atostogos, priklausys ir moters gaunama motinystės pašalpa. Tačiau savo sprendimą dėl motinystės atostogų dydžio reikėtų priimti iš anksto, dar prieš išeinant į jas – tiesiog tokia yra visuotinė ir visiems naudinga tvarka.

Darbai, gaunant motinystės atostogų pašalpą, tiesa, ją gali sumažinti. Oficialios pajamos lygios tai sumai, kuri bus išminusuota iš moters gaunamos motinystės pašalpos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *