Būsto paieškos Palangoje

Palanga – vienas gražiausių ir neabejotinai populiariausias kurortinis miestas Lietuvos pajūryje. Todėl butai Palangoje daug kam gali atrodyti kaip svajonė. Dažniausiai žmonės renkasi gyventi labiau išvystytus didelius miestus, o kurortiniuose atvyksta tik pailsėti. Tačiau visada yra žmonių ir kurie savo gyvenimą nusprendžia tiesiogiai sieti su gyvenimu prie jūros. Kalbamės su Ieva, kuri šiuo metu ieško buto Palangoje.

Kaip šovė mintis ieškoti gyvenamosios vietos Palangoje?

Pati esu iš Klaipėdos ir visą gyvenimą labai mylėjau jūrą. Tačiau kartu jaučiu, kad mane visada traukia mažesnės, jaukesnės, kompaktiškos vietos. Man labai patinka ne tik Palanga, bet ir Nida. Visgi, Nidoje yra nežmoniškai brangios kainos, be to, ir gyvenimas Kuršių Nerijoje yra sudėtingas dalykas, kadangi ten jautiesi tarsi atskirtas į kažkokią salą. Visgi, jeigu turėčiau daugiau pinigų ir galėčiau juos investuoti, tai galbūt ir kelčiausi į Nidą.

Kur gyventi Palangoje?Gyvendama Klaipėdoje supratau, kad noriu kažkiek pakeisti gyvenimo vietą. Pati užsiimu kūryba, ir noriu būti arčiau jūros, kuri man suteikia įkvėpimo ir jėgų. Gavau palikimą ir paskutinę senelių valią: nusipirkti butą. Tačiau supratau, kad Klaipėdoje manęs gyvenimas nebetenkina, dėl to butai Palangoje ir tapo mano nauju tikslu.

Ar planuoji daryti verslą su butais Palangoje?

Kol kas tokių planų neturiu, nors kai pasakiau draugams, jog išsikelsiu į Palangą, jie iškart ėmė prašyti, kad aš jiems išnuomočiau kokį kambarį arba šiaip leisčiau pagyventi. Gali būti, kad ten išsikėlusi imsiu matyti kažkokias karjeros perspektyvas, bet bent jau kol kas man yra labai gerai ir taip, kaip yra. Atrodo, kad tikrai pati mielai gyvenčiau Palangoje, kasdien ant tilto palydėčiau saulė, mėgaučiausi gyvos muzikos koncertais puikiuose restoranuose. Mėgstu šurmulį, tačiau nenoriu būti labai dideliame mieste. Todėl manau, kad Palanga man yra idealus variantas. Įsivaizduoju ten savo gyvenimą, o apie verslą gal pagalvosiu vėliau.

Kokie didžiausi keblumai kyla ieškant tinkamiausio buto?

Žinoma, visada daugiausiai klausimų kyla galvojant, kaip įsigyti namus, kurie ir kainuotų mažai, ir būtų centre, ir arti jūros, ir šiaip turėtų daug visokių privalumų, dėl kurių galėčiau tik džiaugtis. Tačiau, aišku, kai riboja finansai, tai negaliu sau leisti visko. Turiu pagalvoti ir apie tai, kad jis būtų pakankamai suremontuotas, jau iškart tiktų gyvenimui. Norisi ir ramybės, ir miesto centro vienu metu. Dabar yra pastatyta daug gerų naujų butų Palangoje, daugiausiai žvalgausi į būtent juos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *