Dažni odos susirgimai atsiranda dėl netinkamos priežiūros

Net jeigu, iš pažiūros, nesergate jokia odos liga, dermatologas Vilniuje jums vis tiek galėtų suteikti naudingą konsultaciją ir patarti dėl savo odos priežiūros. Mūsų kalbinamas dermatologas Vilniuje pažymi, kad nemažai odos susirgimų ir problemų atsiranda būtent dėl blogos priežiūros.

Laba diena. Dėl kokių problemų dažniausiai žmonės Vilniuje kreipiasi į dermatologą?

Problemų yra tikrai platus spektras. Pradedant akne, jaunatviniais spuogais, pleiskanojimu, bėrimais, infekcinėmis ligomis, baigiant net ir raukšlėmis. Tačiau pastebime, kad dažniausiai žmonės ateina tada, kai jau būna labai bloga būklė. Jeigu žmonės ateitų anksčiau, kartais apsilankytų profilaktiškai, o prasidėjus problemai taip pat iš karto kreiptųsi į specialistus, tai visiems nuo to būtų daug geriau, nes viskas būtų išgydoma daug lengviau. Nereikia leisti savo odos ligai progresuoti, geriau problemas spręsti iš karto.

Pavyzdžiui, kokias jas galima išspręsti atėjus anksčiau?

Odos gydytojo konsultacijosVienas iš dažnų susirgimų yra aknė. Žinoma, žmonės nekalti, kad jie dažnai patenka vis pas „ne tuos“ specialistus ir šie jiems vietoje paslaugos ir pagalbos suteikia tik daugiau rūpesčių. Kai kurie specialistai dirba labai atsainiai, o savo pacientus naudoja kaip eksperimentinius triušius, ant kurių išbando tai vienokį, tai kitokį tepalą, tai vieną, tai kitą kosmetiką. Ji ir kainuoja, ir parinkta netinkamai, gali pakenkti. Jeigu ėmė ryškėti aknės požymiai, jokiu būdu nedelskite, nespaudykite pirštais spuogais, nepradėkite ten kažko savarankiškai su visokiomis skruzdėlių kaukėmis daryti. Taip pat nelaukite, kol savaime praeis. Ateikite pas gerą dermatologą, jis padarys visus reikiamus tyrimus ir padės jums surasti geriausią kelią problemai išspręsti.

O kaip išlaikyti odą jauną, ar tai irgi įmanoma, anksčiau pradėjus rūpintis?

Nėra net kalbos apie tai, kad odos jaunystei įtaką daro mūsų pačių elgesys. Aišku, laiko nesustabdysi ir nepasuksi atgal, kaip toje dainoje, tačiau tai, ką mes veikiame per tą savo bėgantį laiką, yra iš tiesų labai svarbu. Ar mes rūkome, geriame, valgome bulvių traškučius, nemiegame, nejudame, einame miegoti su sunkiausiomis pudromis ant veido, ar suteikiame tinkamą priežiūrą veidui. Laikui bėgant viskas, visas mūsų gyvenimo būdas ima matytis būtent mūsų odoje. Net jeigu gyvenate daugmaž teisingai ir žalingų įpročių neturite, ir pajudate, tai jums vis tiek dar reikia žinoti savo odos tipą ir suteikti odai priežiūrą pagal tą odos tipą. Tarkime, sausą odą reikia labiau drėkinti, o riebios jokiu būdu negalima plauti muilu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *