Dievinu lažybas https://www.optibet.lt/

Optibet.ltDalyvavimas lažybose visada padeda pasijausti tikru sporto aistruoliu. Tai net primena laikus, kai pats buvau pametęs galvą dėl bene visų sporto šakų.

Labiausiai patinka lažintis iš galutinio varžybų rezultato. Galiu valandų valandas sekti konkrečių sportinių komandų veiklos istorijas, skaityti spaudą anglų kalba, nepraleisti nė vienų sporto žinių per televiziją. Nežinau kaip iš tikrųjų yra, ar tas bendro konteksto supratimas didina šansus nuspėti galutinį rezultatai, bet iki šiol dažniausiai sekasi atspėti. Draugai stebisi tuo, kaip man pavyksta ir vadina mane tikru lažybų guru. Ir aš visai nepykstu taip vadinamas. Gal esu ir pašėlusiai sėkmingas žaidimus. Tikiu ir sėkmės faktoriumi. Bet turbūt jis nelydi tų, kurie nesiryžta savęs išbandyti. O aš dažnai jaučiuosi save išbandantis, vis ieškau naujų internetinių svetainių, kur būtų galima žaisti įvairius azartinius žaidimus. https://www.optibet.lt/ man buvo smagus atradimas. Tikiu, kad turėdamas daugiau laiko išbandysiu ir daugiau čia siūlomų azartinių žaidimų. Jaučiuosi pasiilgęs ir amerikietiškosios ruletės, kurią žaisdavau tik lošimų namuose.

Mano įsitraukimas į lažybas ar įvairius internetinius kazino žaidimus man primena, kad mano gyvenime trūksta aštresnių potyrių. Gal net paties adrenalino. Manau, jis būtinas kiekvienam žmogui nuo tų laikų, kai žmonės galėjo išgyventi tiktai medžiodami. Tas medžiotojo instinktas tikrai yra sužadinamas įsitraukus į internetines lažybas https://www.optibet.lt/. Atrodo, kad dabar galėčiau lažintis iš bet ko: oro sąlygų, ekonominės situacijos Lietuvoje ar būsimo šalies prezidento. Turbūt tai skamba kaip kokie fanatiko žodžiai ir jei kam tai ištarčiau garsiai, greičiausiai man būtų pasiūlyta apsilankyti pas psichiatrą. Gali būti, kad tas vizitas nebūtų man nieko gero žadantis, man būtų siūlyta išbandyti reabilitaciją, būčiau gydomas kaip koks alkoholikas, turėčiau baigti specialią programą, garsiai visiems pripažinti kad turiu bėdų. Kol kas viduje savo potraukio lažyboms nesu linkęs vadinti jokia liga.

Apskritai stengiuosi pernelyg visiems nepasakoti, ką veikiu laisvu laiku. Žinau, kad tikrai daug šeimų subyra, kai vienas pralošia visus pinigus, palikdamas savo šeimą vis gilesniame skurde. Aš žaisdamas nieko neskurdinu. Na, nebent savo sielą. Juk vietoj azartinių žaidimų galėčiau rinktis knygą ar kokį kitą intelektualų užsiėmimą. Kadangi nesiekiu mokslinių aukštumų, gera gyventi taip, kaip dabar gyvenu, žaisti iki išnaktų https://www.optibet.lt/ ir niekam dėl to neatsiskaitinėti. Skamba turbūt kaip kokie labai problematiško vyruko žodžiai, bet tebūnie aš pats sau esu problema.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *