Efektyvi biurų nuoma Kaune: kokių klaidų vengti?

Jei ieškote patalpų biurui, nereikėtų apsiriboti kvadratiniais metrais. Biurų nuoma Kaune džiugina itin plačiomis pasirinkimo galimybėmis. Tuo pačiu, turite žinoti, kad kuo didesnė pasiūla, tuo lengviau joje pasiklysti. Kad išvengtumėte esminių klaidų ir būtumėte patenkinti priimtu sprendimu, rinkitės biurą, kuris atitiks ne tik jūsų, bet ir jūsų darbuotojų bei klientų poreikius.

Dažniausiai pasitaikančios klaidos, renkantis biuro patalpas

Biurų nuoma KauneNetinkamai parinkta biuro (verslo centro) vieta. Vienas svarbiausių rodiklių, renkantis biurą, yra jo lokacijos vieta. Rinkitės verslo centrą, kuris bus patogioje miesto zonoje, kurią lengvai pasieksite tiek viešuoju transportu, tiek nuosavu automobiliu. Nereikėtų apsiriboti vien miesto centru, kadangi šiandien vis daugiau klientų (ir, tikėtina, jūsų darbuotojų) važinėja privačiais automobiliais, todėl lengvai pasiekiama vieta, esanti net ir toliau nuo centro, neretai vertinama labiau nei miesto centre esantis biuras, kurio pasiekimą apsunkina miesto spūstys. Tiesa, šiuo atveju svarbu, kad verslo centras turėtų patogią automobilių stovėjimo aikštelę.

Pernelyg didelis dėmesys kainai, per mažas – verslo centro įvaizdžiui. Žinoma, kad kiekvienas verslas nori taupyti, vis dėlto, gerai pagalvokite rinkdamiesi seną, prastai atrodantį verslo centrą, net jei biuro nuoma čia kainuoja labai mažai. Nepamirškite, kad verslo centras formuoja įvaizdį apie jus ir jūsų įmonę. Elegantiškas, modernus, šiuolaikiškas biuras suteiks daugiau pasitikėjimo jūsų klientams ir didins darbuotojų motyvaciją bei pasitenkinimą.

Pamirštama galvoti apie ateitį ir verslo plėtrą. Galvodami apie biuro plotą, turėkite omenyje, kad greičiausiai augsite ir plėsitės, todėl verta nuomotis kiek didesnį biurą, kuris leis turėti daugiau darbo vietų, jei šių prireiktų per ateinančius kelerius metus. Reikėtų iš anksto pasiteirauti verslo centro valdytojų, ar tuo atveju, jei jums prireiktų didesnio biuro ar papildomų darbo vietų, centras galėtų pasiūlyti sprendimą.

Neįvertinama konkurencija. Prieš pasirašydami nuomos sutartį, pasidomėkite, kiek konkurentų turėsite aplinkui. Kartais verslas pamiršta, kad sėkmė neatsiejama nuo tinkamai valdomos konkurencijos. Jei aplinkui bus daug biurų, teikiančių tokias pačias ar panašias paslaugas, natūralu, kad jūsų klientai gali migruoti iš vieno biuro į kitą ir pasirinkti jūsų konkurentus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *