Endokrinologas: kaip hormonai skatina nutukimą?

Išties, šiais laikais yra gana daug nutukusių moterų. Ypač, jauname amžiuje, kai atrodo, kad judėjimo turėtų būti daugiau ir tuo pačiu medžiagų apytaka neturėtų būti sulėtėjusi. Visgi, dažnai nutukimas reiškia ne tik tai, kad žmogus daug valgo, tačiau pirmiausia gali rodyti sveikatos suteikimus. Tada, kai žmogaus skydliaukė funkcionuoja netinkamai, išsibalansuoja hormonai – gali grėsti ir nutukimas.

Su tokiomis problemomis dirba endokrinologas specialistas. Džiugu, kad pagalba yra visada šalia, tačiau pirmiausia reikia žmogaus noro ieškoti sveikatos priežasčių.

Problema – dažniausiai moterų tarpe

Dažniausiai su skydliaukės ir tuo pačiu hormonų problemomis susiduria moterys. Taip jau yra, moteriški hormonai kinta per kiekvieną ciklą. tuo tarpu vyrams tokių problemų nėra. Ne veltui ir juokaujama, kad labiausiai lytis skiriantis dalykas yra hormonai, kurie lemia ne tik ligas, tačiau ir mūsų nuotaiką. Svarbiausia, kad geras endokrinologas gali padėti moteriai ne tik būti sveikai, tačiau taip pat ir padeda suprasti – kaip gyventi, kad svoris būtų normalus. Juk tinkamas KMI yra reikalingas kiekvienai moteriai, kuri nori būti sveika ir laiminga, tad reikia į tai reaguoti. Didelis svoris – tikrai ne tik estetinė problema.

Reikia reaguoti kuo greičiau

Kad ir kokia problema bus – svarbiausia yra kuo greitesnė reakcija. Visada kur kas paprasčiau yra sutvarkyti tas sveikatos problemas, kol jos dar nėra labai pažengusios. Kuo jos didesnės – tuo ne tik sunkiau, tačiau taip pat ir reikia daugiau laiko. Svarbiausia yra suprasti, kad reguliarios patikros gali teigiamai paveikti Jūsų kūną. Ypač tokiu atveju, kai kalba eina apie ligas, kurios yra susijusios su skydliauke. Nelaukite ir raskite gerą mediką, kurios padės Jums išdrįsti iš ligų rato.

Paraleliai – ginekologo konsultacija

Dažniausiai endokrinologas taip pat moterims siūlo kalbėtis su ginekologu. Paprasčiausiai šios sferos yra gana lygiagrečios ir dažniausiai veikia moters ciklą bei kitus organus, kurie gali koreguoti svorį. Tik kompleksinis gydymas gali padėti rasti gerą išeitį. Galiausiai, abu specialistai turėtų būti moters reguliarių patikrų metu, tad geriausia, kai visos reikalingos paslaugos yra vienoje klinikoje.

Šiuo metu medicinos sfera yra išvystyta plačiai kaip niekada. Džiugu, kad vis daugiau moterų renkasi sveikesnį gyvenimą ir siekia sutvarkyti sveikatos problemas. Tikrai ne tik dėl išvaizdos. Pirmiausia – dėl savęs. Juk hormonų disbalansas – problema. O bet kokias sveikatos problemas reikia bandyti spręsti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *