Kaip surasti nakvynę Palangoje?

PalangaViešnagė Palangoje yra puikus pasirinkimas, kai norima pailsėti, pamatyti Baltijos jūrą ir nuostabias jos paplūdimio kopas. Norint pamatyti gražiausias ir lankomiausias vietas reikalinga nakvynė Palangoje, nes per vieną dieną visko pamatyti neįmanoma. Kur ieškoti nakvynės?

Nakvynės paieškos kartais paprastos, tačiau dažniausiai žmonės negali ilgai pasirinkti tinkamos vietos arba apsispręsti dėl pasirinkimo, juk pasiūlymų yra daug. Palangoje galima apsistoti viešbučiuose, nakvynės namuose, kempinge, butuose, namuose, kambariuose ir pan. Kaip pasirinkti tinkamą? Pirmiausia reikia nusistatyti kainą ir vietą. Vietos pasirinkimas yra svarbus, nes patogi nakvynės vieta suteiks komforto. Pagalvoti reikia apie tai, kuri Palangos miesto dalis jums labiau tiktų. Galbūt jums tiktų miesto centras, juk čia netoliese yra daug lankytinų objektų? O gal atvykstate su nuosava transporto priemone ir jums tiktų miesto pakraštyje siūlomi apartamentai? Taip pat svarbi ir kaina. Norėdami kuo pigesnio pasiūlymo, turėtumėte rinktis paprastesnius apgyvendinimo variantus, pavyzdžiui, svečių namus ar kambarius nuomojamus butuose ar namuose.

Skaityti straipsnį “Kaip surasti nakvynę Palangoje?” »

Korepetitorės darbas

Dažniausiai anglu kalbos korepetitoriai būna reikalingi žmonėms, besiruošiantiems įvairiems egzaminams. Gal tai moksleiviai, kuriems artėja įprasti brandos egzaminai, gal tai koks nors verslo srities darbuotojas, kuriam reikia dėl kvalifikacijos kėlimo pagerinti anglų kalbos žinias ir išlaikyti kažkokį profesinį testą, o gal tai studijuoti ar gyventi į užsienį ketinantis žmogus, kuriam artėja IELTC testas. Visais atvejais, mes žinome, kad būtent privatūs anglu kalbos mokytojai gali padėti pasiruošti, gali padėti įveikti visus artėjančius sunkumus. Aš dirbu anglų kalbos korepetitore jau vieną mėnesį ir noriu papasakoti apie savo patirtį.

Pradžios baimė

Padedame ruoštis egzaminamsJeigu planuojate pradėti eiti mokytis anglų kalbos pas korepetitorius, gal iš pradžių bijote. Galvojate, kad gal jums kas nors nesigaus, gal nepataikysite į savo lygį, gal viskas blogiau, negu galvojate, ir pan. Tačiau ar pamąstėte, kad korepetitorius bijo dar labiau? Jis ne tik bijo dėl to, kad gali ateiti labai skirtingi moksleiviai ir studentai pas jį, bet ir kad iš pradžių neteks autoriteto. Pradžioje svarbu užsitarnauti ir studentų pasitikėjimą, ir autoritetą, ir sukurti draugišką atmosferą. Tuo pačiu, reikia parodyti, kad nešvaistai žmonių laiko, kad dirbti su jais protingai, kad nori, jog jie visko išmoktų, kad jau per pirmąją paskaitą jūs sugebate ne tik susipažinti, bet ir kažkiek pagilinti žinias. Manau, pirmoji paskaita turi būti labai efektyvi, nes po jos žmonės nusprendžia, ar nori toliau lankyti užsiėmimus. Dėl to aš iš pradžių visada pirmiausiai išdėstau kelis susipažinimo frazių pagrindus, tai būna teorinė dalis, tada pravedu susipažinimo žaidimą, kas iškart ir sukuria draugišką atmosferą, ir priverčia susipažinti, ir atlieka praktinį žinių panaudojimą. Tada žmonės žino, kad čia ir smagu, ir jau per pirmąją pamoką galima kažko naudingo išmokti.

Žmonės yra klusnūs

Skaityti straipsnį “Korepetitorės darbas” »