Mitai apie internetinių puslapių dizainą

https://www.cpartner.lt/lt/interneto-svetainiu-kurimas/Internetiniai puslapiai yra labai daug skirtingų procesų apimantys darbai. Suprantama, kad norint gauti kokybišką rezultatą – į pagalbą riekia pasikviesti labai daug profesionalų, kurie vienindai dirbdami gali pasiekti ir patį geriausią rezultatą. O kadangi šiuo metu tiek internetinių puslapių kūrimas, tiek dizaino projektavimas yra labai populiari paslauga – galimybės gauti tai, ko Jums reikia labiausiai – plačios kaip niekada.

  1. Bene pats didžiausias mitas yra tai, kad reikia nebijoti pasirinkti labai drastiškų dizainų, nes, pasak kai kurių, tai galimybė būti kur ks labiau pastebėtų. Toks požiūris yra labai klaidingas, kadangi minimalizmas šiuo atveju bene geriausias pasirinkimas. Paprasčiausiai, kai galima greitai ir paprastai rasti visą reikalingą info, kai nereikia bandyti suprasti kas ir kaip – tokiu atveju pirkimas tampa kur kas patogesniu.
  2. Taip pat siūlome įvertinti ir tai, kad internetiniai puslapiai turi būti kuo lengviau valdomi. Kuo paprastesnę navigacinę sistema – tuo didesnė tikimybė kad žmogus liks patenkintas paslaugomis. Paprasčiausiai kuo daugiau funkcijų – tuo supaprastinti visą sistemą gali būti sudėtingiau. Tačiau tikrai įmanoma, tam reikia apgalvoti, kokią strategiją pasirinkti.
  3. Žinoma, dar vienas mitas, kad puslapių dizainus kurti labai paprasta ir tikrai užtenka pasisamdyti studentą, kad būtų galima gauti gana neblogą rezultatą. Toks požiūris yra labai klaidingas, kadangi geras dizaineris ne tik piešia, tačiau tuo pačiu ir padeda įvertinti smulkmenas, apgalvoja geriausią strategiją, galiausiai, bando sukruti tokį dizainą, kuris geba parduoti. Taigi, tai bene tik piešinukas. Tai labai daug etapų apimantis darbas ir patirties neturintis asmuo gali su tuo paprasčiausiai nebesusitvaryti.

Skaityti straipsnį “Mitai apie internetinių puslapių dizainą” »