Gipso kartono lubos: privalumai ir minusai

Tvarkant namų lubas reikia apgalvoti, kokiomis priemonėmis geriausia ir paprasčiausia yra jas sulyginti. Juolab, jeigu luboms norite suteikti daugiau individualumo, padaryti jas kabančias – naudinga plačiau susipažinti su gipso plokštėmis, kurios ir padeda pasiekti optimalų rezultatą.

Lubos iš gipso plokščių – geriausias pasirinkimas

Gipso plokštės, kurios tampa Jūsų lubomis, pritvirtinamos naudojant specialų karkasą, kuris tvirtinamas prie lubų. Prie karkaso vėliau tvirtinamos ir plokštės, kurios ir atlieka „naujų“ lubų funkciją. Žinoma, kai lubos yra pritvirtinamos – jas reikia užglaistyti, sulyginti ir nudažyti pagal savo poreikius. Kadangi plokštės yra lygios – jas sumontavus nereikės skirti daug laiko lyginimui ar ieškoti būdu, kaip jas padaryti patrauklesnėmis. Na, o luboms lygumas yra būtinas, kadangi nuo jo labai dažnai priklauso koks apšvietimas bus pasirenkamas ir kaip tas apšvietimas bus montuojamas. Kai pačios lubos būna nelygios – plokštės jas padeda sulyginti. Tai taip pat puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai lubos yra labai aukštos ir norisi jas padaryti bent kiek žemesnėmis. Kam to reikia? Kadangi itin aukštai pakabintas apšvietimas tinkamai neatlieka funkcijų, o per ilgą laidą nusileidusi lempa atrodo nepatraukliai.

Gipso plokštėsŽinoma, palikus tarpą tarp lubų bei plokščių galima suslėpti visus apšvietimo laidus, tad namai taps dar gražesni bei jaukesni. Galiausiai, ant laidų paprasčiausiai nesikaups dulkės.

Knauf gipso plokštės taip pat labai puikiai izoliuoja nemalonius garsus, tad jeigu gyvenate bute ir Jums nuolatos girdi virš Jūsų esantys kaimynai – siūlome lubas padengti plokštėmis.

Skaityti straipsnį “Gipso kartono lubos: privalumai ir minusai” »