Ką verta žinoti prieš ruošiantis imti paskolą būstui?

PaskolaPaskolų ėmimo sąlygos nuolat gerėja, todėl nieko keisto, jog vis daugiau žmonių lieka patenkinti naujais būstais, kuriuos įsigyti padeda pigios paskolos. Žinoma, tikrai ne kiekvienam galima gauti puikiomis sąlygomis pasižyminčias paskolas, tačiau turint gerą reputaciją ir finansinį stabilumą, galima tikėtis geriausio. Kad paskolos ėmimas būtų sklandus labai svarbu apsvarstyti kelis pagrindinius dalykus. Paskola turi būti apgalvota ir pasiimama tinkamu laiku. Skubios paskolos, kai imama nedidelė suma taip neįpareigoja, todėl nereikia tiek daug ruoštis, o suteikti ją gali kredito įmonės net labai puikiomis sąlygomis. Tačiau būsto paskola yra kiek rimtesnė ir dažnai įpareigojanti labai ilgam laikui. Taigi, kad paskola neapsunktų, verta žinoti kelis patarimus.

Labai svarbus dalykas, kurį būtina žinoti yra tai, kad prieš imant paskolą reikia turėti sutaupius ir savų lėšų. Labai dažnai bankas prašo bent 15 procentų norimo būsto kainos, tai būna pradinis įnašas, kuris reikalingas, nes bankas dengia maksimaliai 85 procentus būsto vertės. Įmonės bei bankai gali prašyti ir didesnio įnašo – tai priklauso nuo to ar kandidatai į paskolą yra patikimi, su gera mokėjimų istorija, be finansinių įsipareigojimų ar ne. Būtent tuomet, kai imantys paskolą žmonės puikiai atitinka idealaus skolintojo apibrėžimą, įmanomos pigios paskolos, su mažesnėmis palūkanomis.

Skaityti straipsnį “Ką verta žinoti prieš ruošiantis imti paskolą būstui?” »

Refinansavimo paslaugos – pagalba, kai jos labiausiai reikia

RefinansavimasTurite labai daug skolų ir dažnai sunku susigaudyti – kiek reikia grąžinti, kad pavyktų vėl stabiliai stovėti ant kojų? Galiausiai – kaip grąžinti, kai finansų planavimas tapo tokiu dideliu darbu? Geriausias pasirinkimas – greitųjų kreditų refinansavimas. Tai vis dažniau pasirenkama paslauga, kuri padeda ne tik susigaudyti informacijos jūroje, tačiau taip pat ir vėl gyventi stabiliai. Būtent – finansiškai stabiliai, kadangi dažniausiai tiek ir to reikia, kad bet kokie gyvenimo iššūkiai taptų kur kas paprastesni ir tuo pačiu galėtumėte stabiliai stovėti ant kojų.

Tinkamiausios įmonės pasirinkimas

Kadangi refinansavimo pagalbą teikia ne viena įmonė – pagal poreikius galite gana lengvai rasti tą, kuri labiausiai tenkina Jūsų poreikius. Žinoma, tam reikalingas lyginimas, kadangi jas ne taip paprasta kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio.

Pavyzdžiui, greitųjų kreditų refinansavimo teikiamas labai skirtingais įkainiais, tiksliau, kinta palūkanos. Taip pat variuoja ir paskolos grąžinimo laiko tarpas, tačiau šiuo atveju šio tipo pinigų gavimas džiugina tuo, kad dažniausiai išsimokėjimo laiko tarpas yra labai ilgas, tad žmonės džiaugiasi, kad sudaromas jiems palankus grafikas, kuris visiškai neriboja galimybių. Svarbiausia rasti gerą įmonę, kuri nuoširdžiai norėtų ne tik uždirbti, tačiau taip pat ir padėti klientui paprasčiau susitvarkyti su finansiniais niuansais.

Skaityti straipsnį “Refinansavimo paslaugos – pagalba, kai jos labiausiai reikia” »

Paskolos gavimas iš žmonių

Paskolą galima gauti skirtingais būdais. Jūs galite skolintis iš savo giminaičių ar pažįstamų; tokioje įvykiu sekoje tikriausiai galėsite pasiskolinti pigiausiai, nes vargu ar jūsų giminaičiai ar pažįstami bandys iš jūsų nulupti paskutinius marškinius ir bandys užsidirbti palūkanų. Artimieji dažniausiai yra pasirengę paskolinti be jokių palūkanų ir net be konkrečių paskolos grąžinimo terminų. Tad gauti paskolą iš artimųjų yra paprasčiausiai ir pigiausia, nes jie niekada nesistengs pasipelnyti jūsų sąskaita.

Paskolos iš žmoniųBet jeigu viskas būtų taip lengva, tai turbūt nereikėtų nei kreditų tiekėjų, nei kitų skolintojų, nei tokių straipsnių kaip šis. Problemos prasideda tuomet, kai jūsų artimieji negali patenkinti visų jūsų finansinių poreikių. Taip jau nutinka, kad jei jūs esate neturtingas ir kilęs iš vargingos šeimos, tai tikriausiai jūsų artimieji, draugai ir pažįstami taip pat yra panašioje situacijoje. O tada pradeda ieškoti kitokių būdų pasiskolinti, nes šie akivaizdžiai neveikia. Vienas iš tokių yra jau labai plačiai paplitusios paskolos iš žmonių. Tokios paskolos yra geriausia alternatyva paskolai iš giminaičių, nes priešingai grobuoniškoms kredito bendrovėms, paskolos iš žmonių yra išduodamos daug mažesnėmis palūkanomis ir apskritai geresnėmis sąlygomis. Jas išduoda paprasti žmonės per tarpusavio skolinimo platformas ir jie nereikalauja aukštų palūkanų ir dar daug visokių papildomų sąlygų, kurios yra įprastos paprastų greitųjų kreditų bendrovėse. Jei pavėluojate grąžinti paskolą žmonės, tai nereiškia, kad dabar jums reikės susimokėti kelis kartus didesnes palūkanas, kaip baudą už tai, kad pavėldavote atlikti kredito įmoką. Kaip ir visur kažkokie mokesčiai už pavėlavimą egzistuoja, bet paskolos iš žmonių tikrai nereikalauja tokių didelių, kaip įprasti greitieji kreditai.

Skaityti straipsnį “Paskolos gavimas iš žmonių” »