Neįprastos lėkštės ir puodeliai

Kartais mūsų kasdien naudojami porceliainiai puodeliei ir indai būna tokie paprasti ir įprasti, kad mes net pamirštame ar gal net neįsivaizduojame, jog jie galėtų būti ir kitokie. Dar labiau ypatingi, kūrybingai ir sumaniai pagaminti, labai gražūs ir stilingi. Kokie indai pas mus dažniausiai neatsiduria ant stalo, tačiau jie yra sukuriami labai originaliai? Keletas indų aprašymų – prieš jus.

Mėlyna snaigė

Jeigu staiga ant jūsų stalo atsidurtų apvalios formos, tačiau net ne visai taisyklingas blynas, kuris turėtų nelygius kraštelius, kuris būtų permatomas, žydras ir panašus į snaigę, ką pagalvotumėte? Ar tokie indai tinkami maistui? Iš tiesų, jie ir yra skirti maistui, tik žmonės labai retai randa tokių neįprastų indų. Tokios skaisčiai žydros spalvos, nelygaus reljefo lėkštės iš stiklo puikiai tiks kalėdiniam stalui, kada sniegas tampa vienu pagrindinių akcentų.

Širdelės forma

Puodeliai tau ir jamJeigu jūsų namuose atsiranda širdelės formos indai, tikėtina, kad kažkas juos padovanojo. Tada sukame galvą – ką su jais veikti? Geriausias receptas, kad tokios neįprastos formos indai atrodytų tikrai gerai – dubliuoti formos. Nedėkite į tokį indą paprastos duonos riekių ar salotų kalno. Verčiau į tokią formą dėkite širdelės formos saldainius, čirvinių blynų širdeles ar ką nors kita, išpjaustyta ta pačia forma. Labai dažnai grožis kuriasi atsikartojimuose, todėl ir tokia širdelė galėtų būti tai, kas jums atrodys labai gražu.

Perlamutro žavesys puodeliuose

Skaityti straipsnį “Neįprastos lėkštės ir puodeliai” »