Apie nosies korekciją ir kodėl ji tokia populiari?

Nosis – veido ašis ir jeigu pastaroji yra neproporcingai didelė, pakrypusi ar kitaip atrodo netelpanti į standartus – tokiu atveju visas veidas dažniausiai atrodo labai neestetiškai. Visiškai suprantama,a kad nosies plastinę operacija yra gana populiari. Statistika rodo, kad būtent nosies operacijos užima pirmą vietą plastinių operacijų sąraše, tad kiekvienas žmogus, kuris nori pakoreguoti savo veidą su maža korekcija, kuri leis kardinaliai pakeisti išvaizdą – turtų susirasti gerą chirurgą.

Lietuvoje nosies plastinės operacijos yra viena dažniausiai pasirenkamų korekcija. Pirmiausia – ji gana paprasta ir daugelis žmonių teigia, kad net ir pati mažiausia korekcija leidžia labai kokybiška pakoreguoti žmogaus veidą ir padėti jam atrodyti taip, kaip jis labiausiai nori.

Svarbiausia nepamiršti, ka pati korekcija nėra brangi, o ir paslaugas teikia labai daug profesionalų, tad kiekvienas pagal savo poreikius gali susirasti tokį variantą, koks jam labiausiai tinka. Lyginimas ir derinimas galiausiai garantuoja ir pačius geriausius rezultatus, tad šiuo atveju svarbiausia tikslingos ir apvagotos paieškos.

Skaityti straipsnį “Apie nosies korekciją ir kodėl ji tokia populiari?” »

Nosies korekcijos. Kada jos tikrai reikalingos?

Pasireguliuoti savo veidą šiuo metu yra labai paprasta ir daugeliu atveju nereikia labai kardinalių operacijų, kad galutinis rezultatas kur kas labiau tenkintų. Nosies plastinė operacija – bene labiausiai visą veidą keičianti korekcija, kuri padės panaikinti tam tikrus trūkumus ir tuo pačiu padėti žmogui kur kas geriau jaustis. Žinoma, reikia įvertinti ir tai, kad ši korekcija labai dažnai daroma ne tik dėl išvaizdos, tačiau taip pat kai ir sunku kvėpuoti. Tokiu atveju operacijos yra vienintelės galimybės leidžiančios žmogui kur as geriau jaustis ir tuo pačiu papildomai galima kur kas geriau atrodyti.

Pirmiausia labai svarbu pasitarti su chirurgu, kadangi būtent jis gali pasakyti, ar nosies plastinė operacija žmogui yra reikalinga ir kokio tipo operacijos lygis turi būti pasirenkamas. Kadangi šiuo metu plastinės operacijos galimybės yra labai neribotos ir kiekvienas norintis puikiai atrodyti gali įvertintini tai, kad chirurgų pasirinkimas taip pat labai platus – svarbiausia drąsiai lygtini galimybes, kad galiausiai rastumėte tai, kas Jums labiausiai tinka. Nepamirškite, kad chirurgų žodis turi būti labai svarbus ir jeigu jie sako, kad operacija nėra reikalinga – tokiu atveju reikia pasinaudoti jų teikiamomis žiniomis ir neskubėti koreguoti savo kūno linijų.

Skaityti straipsnį “Nosies korekcijos. Kada jos tikrai reikalingos?” »