Skolų atsikratymas

2018 metams įsibėgėjant net keli šimtai tūkstančių lietuvių turi įsiskolinimų greitųjų kreditų bendrovėms. Jie galėjo būti paimti kaip gelbėjimosi ratas skęstant skolose ar ištikus kitoms problemoms. Bet nevisada ir nevisi supranta, kad greitieji kreditai – tik laikinas problemų sprendimo būdas. Galiausiai pasiskolintus pinigus reikia grąžinti. O prie jų dar reikėtų pridėti ir apvalią sumelę, kuri susikaupia dėl didelių palūkanų normų. Priklausomai nuo pasiskolintos sumos ir kitų administracinių mokesčių, palūkanos gali sudaryti netgi didesnę sumą nei tą, kurią pasiskolinote. O kai ateina laikas pradėti kreditus grąžinti, tuomet kiekvienas nori kuo greičiau atsikratyti įsiskolinimais.

Todėl savaime aišku kodėl paskolų refinansavimas šiuo metu yra tokia populiari paslauga. Nors teikiamas tų pačių greitųjų kreditų bendrovių, refinansavimas leidžia sumažinti turimų įsiskolinimų sukeliamus nepatogumus. Tai – didelis privalumas, net nekreipiant dėmesio į tą faktą, kad refinansavimą gaunantiems įsiskolinusiems asmenims dažniausiai leidžiama pasiskolinti papildomai. Pastarasis faktas yra labai įdomus vien todėl, kad be refinansavimo taip įsiskolinę žmonės pasiskolinti papildai tikrai negalėtų.

PaskolosRefinansavimas ne šiaip yra populiari paslauga. Tai tuo pačiu yra vienas populiariausių ir efektyviausių būdų atsikratyti skolų. Taip, tą galima laikyti papildoma paskola ir sakyti, kad tai yra ugnies gesinimas ugnimi. Tačiau kuo refinansavimas skiriasi nuo įprasto papildomo skolinimosi yra tai, kad jis leidžia sumažinti įsiskolinimus. Papildomas skolinimasis nėra privalomas. Jei pasirenkate tokia teise nepasinaudoti – jūsų efektyvi mokestinė našta gali sumažėti net daugiau nei 10%. Nereikia bijoti jei jūsų finansinė situacija – nepavydėtina. Refinansuotojai yra pasiryžę padengti skolas nepriklausomai nuo įsiskolinimų dydžio. Dažnai yra taip, kad kuo daugiau įsipareigojimų – tuo noriau kreditoriai yra linkę padėti. Logika labai elementari ir paprasta: kuo didesnės sumos refinansavimo yra prašoma, tuo daugiau jie iš to uždirbs. Tokia paslauga nesuteikiama tik išimtinais atvejais; pavyzdžiui, kai plika akimi matyti, kad klientas nesugebės atlikti net pirmosios kredito įmokos.

Skaityti straipsnį “Skolų atsikratymas” »