2018-ųjų metų namų apšvietimo tendencijos

Visi norime gyventi savo svajonių namuose. Ir kiekvienas galime tai padaryti, kadangi svajonių namų kūrimas remiasi į interjerą ir detales, kurios yra komponuojamos ir kuriamos. Kadangi šiuo metu šviestuvai internetu yra labai žmonių pamėgsta pasirinkimas, kuris leidžia greitai ir paprastai susirasti Jums tinkamiausius gaminius, žmonės džiaugiasi, kad pavyksta sutaupyti ne tik daug laiko, tačiau ir pinigų.

Atėjus 2018-iesm metams daugelis nusprendė pasikoreguoti tas smulkmenas, kurios kuria namų interjerą. Šviestuvai yra viena iš jų. Norėdami Jums padėti paprasčiau apsispręsti, kokia apšvietimo sistema tinka labiausiai ir kokia geriausiai atitinka dabartines tendencijas – sudarėme sąrašą akcentų, kurie dominuoja 2018-ųjų metų apšvietimo srityje.

  1. Šiuo metu labai populiarūs geometrinių formų šviestuvai, kurie tikrai atlieka ne tik apšvietimo, tačiau tuo pačiu ir stiliaus funkciją namuose. Puikiai atrodo ne tik neįprasti kvadrato formos, tačiau ir trikampiai bei kitų neįprastų formų šviestuvai. Rekomenduojame rinktis drąsius apšvietimus. Žinoma, jie ilgalaikis dekoro sprendimas, tad keičiantis madai gali atrodyti, kad jie nebetinka, tačiau siūlome nepamiršti, kad neįprasti namai – unikalūs namai.

  2. Skaityti straipsnį “2018-ųjų metų namų apšvietimo tendencijos” »