Greitasis kreditas, kai kredito istorija – bloga

Paskolos su bloga kredito istorijaJei norite greito kredito su bloga kredito istorija, puikiai suprantama, kad turėtumėte pagalvoti apie pasinaudojimą internetu, kadangi šiandien toks greitasis kreditas internetu gali būti suteiktas ne tik greičiausiai, tačiau ir patogiausiai. Be abejo, kalbai pasisukus apie greituosius kreditus, jokiu būdu nevertėtų apsigauti ir susidaryti klaidingos nuomonės. Greitasis kreditas yra suteikiamas greitai tik tiems vartotojams, kurie yra mokūs ir atitinka visus kreditorių keliamus reikalavimus. Jei vartotojas nėra mokus ar neatitinka bent vieno iš keliamų reikalavimų, jis negali gauti paskolos – nepaisant to, kokio dydžio ji bebūtų. Arba bent jau negaus jos taip greitai kaip norėtų. Tačiau bloga kredito istorija labai retai yra vienas iš tokių kriterijų, kuris sutrukdytų gauti norimą greitąjį kreditą.

Greitųjų kreditų standartai

Greitųjų kreditų rinkoje jau seniai yra taikomi labai griežti standartai. Vartotojų mokumo vertinimo įstatyme yra labai aiškiai nurodyta, į ką turi atsižvelgti kiekvienas oficialus kreditorius, kuris vertina besikreipiančių vartotojų mokumą. Sąlygos yra labai griežtos ir tai yra labai teisingas bei sveikintinas požiūris. Kadangi kiekvienas greitasis kreditas ir kiekviena vartojimo paskola yra labai rimtas finansinis įsipareigojimas, tokiomis finansinėmis paslaugomis gali pasinaudoti tik tie žmonės, kurie yra pajėgūs jiems suteiktas paskolas grąžinti laiku. Priešingu atveju paskola negali būti suteikta.

Taigi, jei jūs galvojate apie greituosius kreditus, taip pat turite suprasti, kad jie pasižymi didesnėmis palūkanomis, kurios padidina bendrą paskolos vertę. Tai reiškia, kad jei jūs palygintumėte greitąjį kreditą su vartojimo paskola, suprastumėte, jog labai akivaizdžiai skiriasi palūkanų dydis ir paskolos grąžinimo terminas. Todėl jei domina greitasis kreditas, turite būtinai įvertinti tai, kad jums teks patirti didesnes išlaidas. Kita vertus, kartais kai kurios greitųjų kreditų bendrovės taiko įvairias akcijas, kurių metu pirmą kartą į kreditorius besikreipiantys vartotojai greitąjį kreditą gali gauti visiškai nemokamai.

Gera žinia ta, kad kaip ir minėjome, kredito istorija nėra toks svarbus kriterijus kaip kiti, pvz. pajamų dydis ir jų santykis su turimais įsipareigojimais. Todėl paskolos su bloga kredito istorija yra išduodamos daug paprasčiau nei, sakykim, paskolos neturint pajamų ar paskolos be darbo stažo. Tokie greitųjų kreditų išdavimo standartai įsivyravo jau senokai, todėl niekas neturėtų nustebti sužinojęs apie juos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *