Į aplinką įsiliejantys telefonų dėklai

HTC dėklaiKartais tiek HTC telefonų dėklai, tiek kitų telefonų, gali turėti maskuojamųjų savybių. Turbūt visi esame matę pelėdą, kuri prigludusi prie grublėto medžio kamieno atrodo vos pastebima. O gal matėte keistų vabzdžių, panašių į krūmų šakeles, nuotrauką, kur niekaip negali pastebėti vabzdžio, nes jis yra tiesiog per daug panašus į aplinką. Gyvoji gamta nuolat maskuojasi ir būna panaši į šalia esančius augalus ar gyvūnus tam, kad išliktų. Tuo tarpu HTC telefonų dėklai ar kitų telefonų priedai neturi jokio konkretaus tikslo įsilieti į natūralią aplinką, tačiau įdomu tai, kad jie gali tai padaryti labai lengvai. Apie ką aš kalbu? Apie tai, kad telefonų dėkliukai iš tiesų gali būti labai skirtingi, kad jie visgi gali gerai įsilieti, ir gerai atrodyti. Kokiais atvejais mes galime pastebėti, kad telefono dėkliukas atrodo kaip galima aplinkos išvaizda?

Džinsų imitacija

Kad ir kaip juokingai tai atrodytų, bet kartais visgi galime pamatyti, kad telefonas atrodo tarsi džinsinis. Sunku pasakyti, iš kur atėjo tokia mada, tačiau visgi džinsinis telefonų prototipas jau senokai yra mūsų kultūroje ir mes jį galime pastebėti įvairiose vietose, net neaišku, kaip tai išvis veikia. Tačiau taip pat tą džinso imitaciją galime matyti ir ant įvairių mokyklinių prekių. Pavyzdžiui, tai gali būti kuprinė, penalas, koks nors kitas dėklas ir pan. Gali būti, kad džinsai siejami su jaunyste ir laisvumu, dėl šios priežasties ir toji džinsų imitacija gali būti būtent tokia. Jeigu padėsime telefoną su tokiu neva džinsiniu dėkliuku ant kokių nors džinsinių kelnių, tada tikrai galėsime pastebėti ir kaip jie tampa tikrai beveik susilieję su telefonu.

Medienos imitacija

Dar vienas įdomus telefono dėkliuko variantas mėgsta imituoti šviežią medieną. Ne miško medį su lapais ar spygliais, onepoliruotą medieną, tarsi kažkokią dar kvepiančią lentą. Iš tiesų, ir jūs patys galite pabandyti nusipiešti medienos imitaciją. Ją labai smagu piešti, ji tikrai yra labai graži. Taigi, galite pabandyti tai padaryti. O jeigu turėsite ir telefoną, kuris visomis savo linijomis ir spalvomis (tiksliau jo dėkliukas) imituos medieną, galėsite padėti jį ant lentos ir regėti stebuklą, kaip daiktai susilieja aplinkoje.

Sendinta keramika

Kitas triukas – sendinta keramika. Neaišku, ar matėte, tačiau pasirodo, kad tai kitas labai populiarus dėkliukųdekoravimo būdas. Kaip ir daug įvairių kitų būdų, sendinta keramika iš tiesų gali būti labai geras daiktas. Kodėl gi nepapuošus tokia imitacija dėkliuko savo telefonui?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *