Apie dantų implantavimą Vilniuje: viskas, ką turite žinoti

Dantų implantai praverčia tada, kai pacientas yra praradęs vieną arba daugiau dantų. Toks dantų atstatymo būdas labiausiai pasiteisina dėl to,kad į kaulinį audinį įgręžiamas titaninis sraigtas apsaugo žandikaulį nuo nykimo, užtikrinama visavertė kramtymo funkcija, nejaučiamas diskomfortas kalbant ar valgant, ir t.t. Informacijos apie dantų implantavimą ieškoma tikrai neretai, taigi, ką svarbiausia žinoti apie šią paslaugą?

Pasiruošimas dantų implantavimui

Kai svarstoma apie dantų implantavimą, dažnu klausimu tampa tai, kaip pasiruošti šiai procedūrai. Pirmas dalykas, kuriuo svarbu pasirūpinti, yra tai, kad išrauti arba iškritę dantys būtų pakankamai greitai atstatomi. Jei tuo nėra pasirūpinama laiku, implantavimo procesas tampa ilgesnis, sudėtingesnis, ir, žinoma, brangesnis. Taip nutinka dėl to, kad žandikaulis, negaudamas pakankamo krūvio, ima nykti, tad pacientui gali prireikti kaulo priauginimo arba sinusų pakėlimo operacijos. Vizito pas odontologą metu bus nustatoma, ar pacientui gali būti implantuojami dantys, ir tuo atveju, jei ši procedūra gali būti atliekama be papildomų operacijų, paskiriama data, kada gali būti įgręžiamas titaninis sraigtas. Prieš šią procedūrą pirmiausia turi būti atliekama profesionali burnos higiena, nes tai padės išvengti galimų infekcijų ir komplikacijų.

Dantų implantavimo eiga

Pirmiausia į kaulinį audinį įgręžiamas titaninis sraigtas, kuris atstoja danties šaknį. Svarbu žinoti, kad titaninis sraigtas paprastai prigyja per kelis mėnesius (dažniausiai tai trunka iki pusės metų). Vėliau, kai implantas jau bus prigijęs, ant jo odontologas pritvirtins iš pasirinktos medžiagos (metalo keramikos arba cirkonio keramikos) protezą, kuris savo savybėmis bus labai panašus į natūralų dantį.

Kokią kliniką pasirinkti?

Kai svarstoma apie dantų implantavimą, labai dažnu klausimu tampa tai, kokią kliniką vertėtų pasirinkti. Šiame mieste specialistų, galinčių pasiūlyti implantavimo paslaugas, rasime ne vieną ir ne du, tad kiekvienu atveju bus galima nuspręsti, kokia galimybė bus pačia geriausia. Dažniausiai tereikia atkreipti dėmesį į šiuos svarbiausius kriterijus:

  • Pasidomėkite, kokia klinika yra įvertinta palankiausiai. Klientai neretais atvejais nusprendžia palikti atsiliepimus apie jiems suteiktas paslaugas, todėl apsispręsti, kokią kliniką pasirinkti, gali būti paprasčiau. Dažnai atvejais tinkamiausias klinikas gali rekomenduoti draugai, giminaičiai ar kolegos, taigi, nuspręsti dėl tinkamiausio pasirinkimo nebus labai keblu;
  • Kai kalbama apie dantų implantavimą, gana dažnai svarbiu kriterijumi tampa ir tai, kur yra įsikūrusi klinika. Kadangi implantuojant dantis klinikoje teks apsilankyti ne vieną kart, tikėtina, kad norėsite rasti tokią, kuri būtų netoli jūsų namų ar darbovietės. Nors šis kriterijus dažniausiai nėra esminis, tačiau įvertinkite ir tai, ar į kliniką bus pakankamai patogu nuvykti;
  • Kitas svarbus kriterijus – tai dantų implantavimo kaina. Įvairiose klinikos nustatyti įkainiai gali labai varijuoti, tad palanku įvertinti, kokias paslaugų kainas yra nustačiusi viena ar kita klinika. Paprastai internetinėse svetainėse yra pateikiamos preliminarios paslaugų kainos – tikslesnes sužinosite tada, kai atvykite pasikonsultuoti;
    • Jei norima, kad dantų implantavimas būtų atliekamas kuo greičiau, galima pasidomėti, kaip greitai galėtumėte užsirašyti vizitui. Registruotis konsultacijai neretai galima ne tik telefonu, bet taip pat ir internetu – tokiu atveju iš anksto galima numatyti, kaip greitai galėsite apsilankyti klinikoje.

Protezavimo – implantavimo klinikoje sužinosite naudingos informacijos apie implantaciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *