Interjero atnaujinimas sename daugiabutyje

Perkant seną daugiabutį galima sutaupyti, tačiau vertėtų samdyti ReForma ar kitus interjero dizainerius, kurie galėtų padėti senąjį butą perplanuoti taip, kad tai nedvelktų sovietmečiu ir suteiktų daugiau laisvės. Senieji blokiniai daugiabučiai tikrai nekvepia maloniai ar jaukiai, kol ten neatsiranda nauji vėjai.

Atsižvelkite į projektą, dar prieš perkant

ReFormaKartais žmonės kreipiasi į dizainerius norėdami, kad butas būtų perplanuotas ir kažkaip pakeistas, tačiau dizaino paslaugos tada jau negali nieko pakeisti. Kaip tai nutinka? Tokie dalykai atsitinka tuomet, kada žmonės perka būstą nepažiūrėdami į projektą. Iš tiesų, į dizainerius reikėtų kreiptis dar prieš perkant. Tuomet pažiūrėjus į projektą, nustatyti, ar tai butas, kuriame kažką galima keisti. Viena yra kapitalinės sienos, kurių nebus galima griauti, nes jos yra atraminės. Kita yra tam tikri elektros, santechnikos ir panašūs tinklai, kurių keitimas taip pat bus esminis. Taigi, norėdami kažką tvarkyti ir keisti, turėsite skirti daug dėmesio ir pasistengti iš anksto. Tiesiog susiraskite sau interjero dizainerius ir kartu su jais ieškokite tų sprendimų, ką galima būtų padaryti.

Didelės poilsio erdvės sukūrimas

Ką svarbiausia padaryti nupirkus seną daugiabutį: tai sukurti didelę bendrą svetainės erdvę. Jai atsiradus, galima jaustis daug laisviau, ir nebesijaučiate tarsi prikaustyti ir uždaryti tų sienų. Kaip tas erdves sukurti, jeigu joms tarsi nėra numatyta vietos? Žinoma, taip pat, kaip ir darant visa kita: kažką griaunant, keičiant, perstatant. Reikės naikinti visus praėjimus, papildomus nereikalingus koridorius ir tokiu būdu sukurti papildomą erdvę. Taip pat tikriausiai reikės ir galvoti apie nereikalingų atskirų tualetų, vonių ir pan. Naikinimą, apjungimą, jeigu tai gali sutaupyti vietos. Kartais koridoriai gali užimti 10 kvadratinių metrų, svetainė 15, o virtuvė 8, tad visa tai sujungus į vieną – turėsite kone 33 kvadratinius metrus bendros erdvės, būtent kurios labiausiai ir reikės.

Daugiausiai vargo – vandens dėl vandens ir santechnikos nuvedimų

Daug dėmesio elektros pajungimui reikės, tačiau dėl jos pastiprinimo dar bus galima susitarti. Kur kas sunkiau bus tuomet, kai teks daryti vandens ir santechnikos nuvedimus, kai perkėlinėsite virtuvę į kitą vietą. Visgi tai irgi kažkaip teks išspręsti. Žemų lubų klausimo sprendimas galės irgi būti svarstomas kartu su interjero dizaineriais, nes reikės tai arba maskuoti, arba išryškinti – pasirinksite jūs. Jaukaus balkono sukūrimas irgi pareikalaus pamąstymų ir realių darbų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *