Įrenginėjame daugiabučio skalbyklą: apie ką pagalvoti

Dideliuose miestuose dažniau reikalingas skalbimo masinos meistras. Taip pat dažniau reikia ir viešų skalbimo paslaugų: skalbyklų, kuriose galėtų skalbti žmonės, neturintys savo skalbimo mašinos. Tai itin aktualu studentams, vienišiems žmonėms, kurie dažnai nuomojasi, gyvena nepastoviai ir pan. Jeigu norite įrengti skalbyklą, štai apie ką reikėtų pagalvoti ir kuo pasirūpinti.

Iš anksto rasti aptarnaujantį personalą

MašinosVisų pirma, reikėtų rasti aptarnaujantį personalą, tame tarpe, ir skalbimo mašinų meistrus, kurie, sugedus skalbyklei, ne tik rūpintųsi remontu, tačiau dar ir iš anksto profilaktiškai vis pažiūrėtų, kad viskas būtų gerai. Taip pat reikėtų surasti skalbyklos prižiūrėtojus ir užsakymų valdytojus, reklamos skleidėjus.

Skalbimo mašinos skirtingiems skalbimams

Reikėtų nupirkti skalbimo mašinų, kurios galėtų skalbti skirtingomis programomis, skirtingais režimais ir visa tai žmonėms būtų tikrai patogu. Tokie dalykai yra reikalingi, kuomet žmonės nori kooperuotis ir, pvz., visi skalbti baltus skalbinius, arba spalvotus, arba labai atsargiai rankinio skalbimo būdu ir pan. Tad reikėtų skirtingų keleto skalbimo mašinų. Taip pat verta pagalvoti ir apie skirtingą jų tūrį.

Patalpa, kurioje būtų vėdinimas

Geriausia skalbyklą įrengti po namu, rūsyje, tačiau galima pagalvoti ir apie tos patalpos vėdinimą. Taigi, po namu įrengta skalbykla gali būti vėdinama kuo puikiausiai, taip pat ten galima laikyti įvairius daiktus, reikalingus skalbimui. Drėgmės ten tikrai bus, nes skalbimas vyksta vandenyje, taigi, ir ventiliacija būtina. Tik tuomet galėsite užtikrinti, kad patalpoms ir skalbimo mašinoms nebus pakenkta.

Šalia – džiovinimo ir lyginimo erdvės

Geriausia ten pat, tame pačiame lygyje, apačioje, padaryti ir džiovinimo ir lyginimo erdves. Tai būtų labai patogus sprendimas visiems. Tačiau reikia ir nepersistengti bei neskirti tam vietos per daug.

Patogi skalbimo rezervavimo sistema

Verta pagalvoti ir apie patį užsakymų valdymą, kaip jie vyks, kokia bus skalbimo mašinų rezervavimo sistema. Ši sistema turėtų būti pasiekiama internetu, nes dabar visos paslaugos yra atliekamos taip, o ne važinėjant į vietą ir ten skambinant, kalbantis, derantis.

Privalomas instruktažas kiekvienam

Taip pat svarbu visiems praeiti privalomąjį instruktažą, kad kiekvienas skalbimo mašinos naudotojas, žinotų, kaip tą reikia saugiai daryti. Ir vertėtų ne duoti neperskaičius pasirašyti, o iš anksto, iš pat pradžių, leisti žmogui nuodugniai perskaityti ir ištyrinėti visą informaciją, gyvai padaryti ekskursiją ir viską papasakoti. Tuomet ir skalbiniai bus sveiki, ir skalbimo mašina neges, puikiai laikysis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *