Ką daryti, jei sudužo telefono ekranas?

Daugelio ekspertų nuomone lyderiaujančias pozicijas mobiliųjų telefonų rinkoje užima Samsung Galaxy modeliai, ne veltui tiek daug žmonių džiaugiasi visais šių telefonų privalumais, kuriuos gamintojas integravo į įrenginį. Vis dėl to, kartais nutinka netikėtumų, kai telefonas nukrenta ir skyla ekranas, tuomet reikalingas Samsung S8 ekrano keitimas. Ką daryti, kad jūsų pamėgtas telefonas ir vėl veiktų?

Samsung telefonasNieko kito nelieka, kaip tik kreiptis į specialistus, kurie atlieka mobiliojo telefono ekrano remonto darbus. Tiesa, prieš vykdami išsiaiškinkite, ar pasirinkti specialistai tikrai atlieka jūsų telefono modelio ekrano keitimo darbus. Tai svarbu išsiaiškinti, nes atvykus gali paaiškėti, kad būtent tokiam modeliui ekrano remonto darbų neatlieka. Svarbu suprasti, kad ne visi specialistai keičia absoliučiai visų telefonų ekranus. Dėl to, kad negaišti laiko bereikalingiems važinėjimams ieškant, kas pakeis ekraną – sužinokite iš karto, kur atliekami būtent jūsų telefono modelio ekrano keitimo arba remonto darbai.

Dažnai girdite arba matote dvi sąvokas, kurios susijusios su mobiliojo telefono ekrano keitimu arba remontu. Taigi, ar tai tos pačios paslaugos? O gal tai reiškia skirtingus darbus? Taip, mobiliojo telefono ekrano keitimas ir remontas yra skirtingos paslaugos. Jeigu jums iškart kyla klausimas „man reikia ekrano keitimo ar ekrano remonto“? Tai verta apie šias dvi paslaugas sužinoti plačiau. Ne visiems telefono modeliams galima atlikti tiek remonto, tiek ir keitimo darbus. Viskas priklauso nuo to, koks ekrano pažeidimas. Juk gali būti, kad, pavyzdžiui, Samsung mobilusis telefonas iškrito iš rankų ir pas vieną tokio telefono turėtoją jis krito ant parketo grindų, o pas kitą krito tiesiai ant betoninio gatvės grindinio. Pirmuoju atveju gali būti, kad ekranas skilo, o antruoju – sudužo. Abiem atvejais bus taikomas skirtingas problemos sprendimas. Verta atminti, kad nesvarbu, kur nukrito jūsų telefonas, nes ekrano pažeidimai gali būti patys įvairiausi. Visais atvejais kreipkitės pas specialistus, kurie tiksliai nustatys gedimą ir pasiūlys labiausiai tinkamą paslaugą, juk kartais pažeidimas slypi telefone ten, kur mūsų akys nemato, o specialistai randa.

Ką daryti, kad kitą kartą galima būtų išvengti mobiliojo telefono ekrano keitimo arba remonto? Specialistai pataria saugoti ir pasirūpinti tuo, kad ant ekrano būtų užklijuota apsauginė plėvelė, kuri sumažins ekrano skilimo riziką. Jei patys nemokate užklijuoti, tai galite paprašyti specialistų, kad po to, kai bus pakeistas naujas ekranas, jie iš karto užklijuotų apsauginę plėvelę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *