Ką galite padaryti patys, o ką padarys interjero dizaineris

InterjerasKuriant savo namų viziją patenkame į nuostabų etapą, kuomet gyvename tarsi žaidime ir galime daryti viską, ką norime. Tačiau interjero dizaineris – tai vienintelis specialistas, kuris gali visas tas jūsų svajones ir jūsų norus suvaldyti. Norite, kad būtų tikrai gerai, kad galėtumėte jausti, kaip puikiai laikotės ir gyvenate? Taip galbūt jums ir bus.

Jūsų idėja – Pintereste

Visų pirma, imame jaustis visagaliai ir mus aplanko mistinis įkvėpimas, kuomet užsukame į Pinterest – vietą, kur viskas labai gražu, labai gerai, ir kur galima matyti, kaip atrodo nuostabiausi interjerai nuostabiuose namuose. Ir seni, ir nauji, ir kokie tik norite. Taigi, imame matyti tas idėjas savo būsimuose namuose, nesvarbu, kad jos tarpusavyje nedera, gal yra nepraktiškos, o gal netilps mūsų naujuose namuose. Čia ir praverčia vertėjas, kuris supranta jūsų kalbą, supranta ko jūs norite geriau nei jūs pats. Ir jis arba ji jums gali labai padėti. Jums pasakys, kas yra nesąmonė, kas gerai atrodo tik nuotraukose, kas su kuo dera, o kas visiškai tarpusavy nedera, ką rinktis pigiau ir pan. Jis išklausys jus geriau negu jūsų vyras ir supras geriau negu geriausia draugė – nes puikiai suprantate, ko norite, turi gerą supratimą apie šią sritį ir iš praktikos žino, kaip realiai veikia tokie pavyzdžiai.

Jūsų idėja ant popieriaus ar koliaže

Kai savo interjero idėjas sudėsite į kolekciją Pintereste, galbūt jas dėsite į koliažus, lipdysite ir bandysite apdėlioti įsivaizduojamus namus, tarsi kurtumėte žaislinį namą, žaistumėte Simsus. Visa tai – puiki pagalba jūsų interjero dizaineriui, kuris apmąstys jūsų idėjas, gal nuo kažko atkalbės, turėdamas tam pagrįstą motyvaciją. O tuomet stengsis sudaryti specialų tikrąjį interjero maketą pagal jūsų vizualizaciją.

Jūsų išplanavimo idėja

Interjero dizaineris viską apšlifuos ir sulipins, kas bus jūsų galvoje. Tačiau vienas svarbiausių dalykų, reikalingų dar statybų eigoje – tai interjero tvarkymas, kuris bus jums aktualus tam tikru metu. Tikriausiai norėsite, kad tas interjeras būtų gražus, saugus, tvarkingas – toks jis ir bus. O svarbiausia – gerai išplanuotas. Taigi, interjero dizaineris padės geriau išgryninti mintis, kur gali arba turi būti vaikelio kambarys, kur – mamos ir tėčio, kaip geriau sujungti svetainę su virtuve, kaip sutaupyti vietos ir pan. Visa tai bus linksmas darbas, kurio galėsite imtis su džiaugsmu ir užsidegimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *