Ką reikia žinoti apie baidarių nuomą Vilniuje?

Poilsis su baidarėmisBaidarės yra puiki pramoga visiems, kurie nori smagiai praleisti laiką gamtoje, todėl baidarių nuoma Lietuvoje klesti. Tiesa, galima išskirti tam tikrus regionus, kuriuose baidarių paklausa yra didesnė. Vilnius yra viena iš tų vietų, kur susidomėjimas baidarėmis yra didelis, todėl nusprendusiems čia plaukti yra puikios galimybės iš skirtingų maršrutų, jų trukmės ir baidarių nuomotojų. Ką reikia apie tai žinoti?

Vilniuje esantys baidarių nuomotojai siūlo rinktis skirtingus maršrutus, pavyzdžiui, vienas iš populiariausių yra baidarės Vilnele nuoma. Tai puikus maršrutas, tačiau galima plaukti ne tik Vilnele, bet ir Voke ar Neries upe. Šios trys upės suteikia unikalią galimybę ne tik mėgautis gamtos vaizdais, kuriais galima gėrėtis plaukimo metu, bet ir pamatyti Vilniaus miesto senamiestį. Tai trumpi maršrutai, tačiau galima rinktis ir ilgesnius, pavyzdžiui, plaukti Aukštaitijos ar Merkio upėmis.

Kiekvienas besirenkantis, kur plaukti, gali peržiūrėti ką siūlo baidarių nuomotojai. Pastaruosius kelerius metus galima rasti įvairius pasiūlymus, tačiau kiekvienas planuojantis plaukimą, nori plaukti geriausiu maršrutu. Tiesa, kiekvienas iš mūsų turi skirtingą patirtį, fizinį pasirengimą ir individualius pageidavimus, todėl rinktis reikia į visa tai atsižvelgus. Pavyzdžiui, šeimai plaukiančiai su mažais vaikais, tiks trumpas pasiplaukiojimas kelias valandas, o tiems, kurie nori patirti daug nuotykių ir plaukia su linksma draugų kompanija, tai tiks ir dviejų dienų plaukimas. Daug kas priklauso ir nuo to, kas plaukia ir ką nori pamatyti. Vieniems norisi tik gamtos, o kiti nori suderinti plaukimą gamtoje su galimybe pasigrožėti miesto architektūra. Kaip matome, galima rinktis skirtingus pasirinkimus.

Rinktis maršrutą reikia atsižvelgiant į aukščiau paminėtu svarbius kriterijus, kurie turi būti svarbūs. Vilniuje teikiama baidarių nuoma siūlo tiek vienos dienos plaukimą, tiek ir dviejų dienų, o pageidaujant galima rinktis ir ilgesnės trukmės plaukimus. Taigi, galima baidarės Vilnele nuoma trumpam plaukimui, tačiau galima rasti ir tokius pasiūlymus, kai siūloma plaukti ir kelias dienas. Viskas priklauso nuo fizinio pasirengimo ir pageidavimų, ką norima pamatyti plaukimo metu. Tiesa, ilgesnius maršrutus reikia rinktis tik tiems, kurie yra ne tik gero fizinio pasirengimo, bet ir turintys daug ištvermės. Jeigu abejojate dėl maršruto pasirinkimo, tai rekomenduojama kreiptis į baidarių nuomotojus, kurie padės pasirinkti maršrutą. Jie atsižvelgs į jūsų norus bei fizinį pasirengimą ir pasiūlys geriausiai tinkantį maršrutą, kuriuo plaukimas bus džiuginantis, o ne varginantis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *