Ką reikia žinoti apie iPhone problemas

IphoneŠiais laikais kiekvienas iš mūsų kišenėje turime išmanųjį telefoną. Šis mažas daikčiukas gyvenimą daro daug paprastesniu – galima greitai susiorientuoti mieste, užsisakyti maisto, išsiųsti elektroninį laišką ir t.t. Neabejotinas lyderis išmaniųjų telefonų rinkoje šiuo metu yra „Apple iPhone“. Nors „iPhone“ beveik visuomet yra brangesnis variantas lyginant su konkurentais, tačiau žmonės įvertina kokybę ir daugelio metų įdirbį bei negaili už jį mokėti daugiau. Kad ir koks geras ir sklandžiai veikiantis prietaisas būtų šis telefonas, jis taip pat kartais genda. iPhone remontas taip pat yra nepigus malonumas. Jei turite naujausią modelį, ekrano pakeitimas gali kainuoti kelis šimtus eurų, o į vandenį įmestas ir sušlapęs telefonas gali būti ir nebepataisomas.

Nors iPhone remontas ir yra brangus, tokia paslauga labai paklausi, nes dažnu atveju vis vien labiau apsimoka remontuoti sugedusį įrenginį, nei pirkti naują. Kaip bebūtų, prieš nešant savo obuolį į remonto dirbtuves, reikėtų atlikti keletą paprastų veiksmų, kurie gali sutaisyti įrenginį ir išvengti brangaus remonto.

Tikriausiai vienas iš dažniausiai pasitaikančių nutikimų yra telefono sušlapinimas. Jei sušlapinote savo iPhone, jis gali įsijungti, bet tinkamai neveikti, arba neįsijungti visai. Blogiausia yra tai, kad net ir oficiali „Apple“ garantija neapsaugo nuo drėgmės padarytos žalos, o toks iPhone remontas kainuoja nemažus pinigus. Tad pirmas dalykas, kurį turėtumėte padaryti sušlapinę savo telefoną, bandyti jį išdžiovinti. Pirmiausiai išimkite SIM kortelę ir kruopščiai nuvalykite visą telefoną rankšluosčiu. Jokiais būdais nejunkite jo į elektros tinklą ir nebandykite įjungti – tokiu būdu galite pridaryti dar daugiau problemų. Nuvalę rankšluosčiu, padėkite telefoną ant saulės ar kitoje karštoje vietoje ir leiskite jam pabūti bent kelias valandas. Bandykite įjungti telefoną ir tikėkitės geriausio. Net jei telefonas įsijungs ir veiks, vanduo gali pradanginti visus jūsų duomenis. Jei naudojate atsargines kopijas „iCloud“ arba kitame debesyje, dėl to didelių problemų kilti neturėtų. Kitu atveju gali tekti vežti telefoną pas specialistus, kurie turi galimybę atstatyti prarastus duomenis.

Dar viena gana dažna problema – perkaistantis iPhone. Akivaizdu, jog labai įkaitusį telefoną pirmiausiai reikėtų padėti ten, kur yra vėsiau. Taip pat nenaudokite programėlių, kurios reikalauja labai daug resursų – pavyzdžiui žaidimų. Jei telefonas yra dėkle, rekomenduojama jį nuimti. Kartais padeda telefono nustatymų arba operacinės sistemos atnaujinimas. Jei problema kartojasi , jums greičiausiai teks jį valyti nuo viduje susikaupusių dulkių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *