Ką užfiksavo namų kameros

VaizdasPrie namų kabančios vaizdo stebėjimo sistemos gali užfiksuoti įvarius vaizdus, kurių šiaip kasdien nematote, nepastebite. Tačiau tai gali būti tie dalykai, kuriuos jūs pamatysite tiesiog darydami tai, kas jums patinka, nekreipdami dėmesio į vaizdus aplink, o vėliau išsiimdami medžiagą iš kamerų ir pasižiūrėdami, ką nufilmavo. Žinoma, pirmiausia reikėtų turėti tas sukabintas kameras, tik tada ir galėsite iš tiesų pamatyti, kas su jomis yra nufilmuota.

Po kiemą laksto kaimynų vaikai

Jeigu Mano Sauga pakabino pas jus filmavimo kameras kieme, nebūtinai tos kameros dažniausiai fiksuos tik kažkokius blogus dalykus. Gal pirmiausia jos užfiksuos tai, kas bus labai gerai ir gražu.Pavyzdžiui, kameros jums parodys, kad kaimynų vaikai mėgsta perlipti tvorą ir pažaisti jūsų sode. Nieko baisaus, gal net miela. Kita vertus, paanalizavus, ką gi jie tame sode daugiausiai veikia, gali paaiškėti, kad ne viskas taip jau ir gerai – kartais jie peržengia ribas, ima valgyti svetimus obuolius, braškes ar net išsirauti ridikėlį iš jūsų šiltnamio. Taigi, kaimynų vaikų buvimas ir lakstymas po sodą gali būti fiksuojamas kamerų, net jeigu tie vaikai ir žino, kad kameros yra, tačiau jų nebijos, nes jie juk ne kokie nusikaltėliai, kuriems reikėtų labai vengti kamerų.

Naktį apsilanko žvėrys

Galima kartais pastebėti ir kitą įdomų dalyką – kaip naktį jūsų vietoje apsilanko žvėrys. Jeigu gyvenate kur nors gamtos prieglobstyje, kur yra daug dalykų, kurie tiesiog yra natūralūs gamtos vaizdai, tikrai pamatysite tokių žvėrių. Tai gana įdomu, kadangi naktiniai žvėrys tikrai būna pripratę prie gyvenimo su žmonėmis. Jie supranta, kad naktį žmonės miega. Todėl tokiu metu išdrįsta ateiti į jų namus ir ten paieškoti ko nors valgomo. Į vidų jie neina, bet po kiemą, ieškodami kokio kąsnelio, mielai pasivaikščioja. O kodėl gi to nepadarius? Juk namuose tikrai bus šiukšlinė, gal vidiniame kieme. Ten bus ir maisto, ir daržovių likučių, gal kažką verta sukrimsti. Įsidrąsina plėšrūnai, paukščiai ir netgi stirnos.

Paštininkas ateina labai anksti

Taip pat filmavimo kameros prie namų gali užfiksuoti, kaip į jūsų namus gana anksti ateina paštininkas ir atneša savo pašto siuntas. Tad čia jūs galite pamatyti, kokiu realiai laiku kiti žmonės dirba savo darbus. Tai įdomus dalykas ir kartu malonus – galite patirti, ką reiškia, kai taip anksti atvyksta jūsų laukiama siunta ar laiškas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *