Kai bedarbiams reikia paskolų, geriau jiems duoti darbo

Kartais darbo ir pinigų neturinčiam žmogui gali atrodyti, kad būtent paskolos įsiskolinusiems bedarbiams turėtų būti tai, kas padėtų, pagerintų situaciją. Tačiau iš tiesų ne veltui tokiems asmenims kreditų niekas ir neteikia, neskolina, nes tikimasi iš jų tikrai ne geriausias mokumas.

Kodėl taip vilioja noras gauti paskolą

PaskolosPamąsčius, kodėl kreditai įsiskolinusiems bedarbiams atrodo puiki ir viliojanti išeitis, galima rasti įvairių priežasčių. Kažkam tai atrodo tiesiog griebimasis šiaudo, reikalingų pinigų bet kokia kaina. Kai nemąstoma apie tolimesnę ateitį, o tik apie šią dieną. Reikia pinigų dabar – norisi. Kaip juos grąžinti vėliau – nežinia. Tačiau būtent dėl tikimybės, kad bedarbis taip mąsto, jiems ir nėra teikiamos paskolos. Žinoma, tokiu būdu kažkas nukenčia ir kas neturėtų nukentėti. Kas? Ogi tie bedarbiai, kurie pinigų prašo naujam etapui. Galbūt kažkas nori išsikelti gyventi į didmiestį, kur didesnės darbo susiradimo galimybės. Kažkas nori emigruoti ir ten pradėti dirbti ir uždirbti. Kiti gal kuria ir savo verslo idėjas. Bet visa tai galiausiai gali tapti dalykais, kurie atneštų pelną. O pirmai pradžiai reikia startinio kapitalo, jo neturint, bandoma pasiskolinti. Ir ne visada pavyksta. Kaip jau minėjome, nemažai atvejų rodo, kad bedarbiais tiesiog taip ir liekama, kadangi kitos išeitys, alternatyvos, neatrodo geros, tinkamos, logiškos. Tačiau reikėtų mąstyti atvirkščiai.

Kodėl paskola – ne geriausia išeitis

Pirmiausia reikėtų mąstyti, kodėl nereikia skolintis, kai esi bedarbis. Pirma, jeigu priklausai pirmajai žmonių kategorijai, tai reikia nustoti bėgti nuo problemų ir pradėti galvoti apie tai, kas iš tiesų gyvenime padaryta ne taip, ir ką dar būtų galima pakeisti, kad būtų geriau. Antra, jeigu ir galvojate apie naują pradžią, iš tiesų, geriau vis tiek nesitikėti pradžioje klimpti į skolas. Dabar yra visokių galimybių pradėti kurti ir daryti naujus dalykus be pradinio investicinio kapitalo. Pavyzdžiui, galima internetu nemokamai mokytis įvairių paklausių specialybių: IT, programuotojo, rašytojo, grafikos dizainerio ir kt. Reikia tik kompiuterio ir interneto, o tai paprastai turi net labai nepasiturinčiai gyvenantys žmonės. Antra, reikia pagalvoti apie tai, kad galima nuotoliniu būdu susisiekti su būsimais darbdaviais ir nebūtina pirma išvažiuoti į miestą.

Ką daryti pirmiausia, prabudus bedarbiu, ieškančiu paskolos

Tad visa logika vestų prie to, kad pirmiausia, suvokus savo situaciją reikėtų pažadėti nekartoti naujų klaidų ir imtis ieškoti darbo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *