Kaip atrodo finansų rinkose dirbančio žmogaus diena

Teletrade finansaiNe kasdien, tačiau finansų rinkos mums tampa apkalbų objektu. Išgirstame, kad koks nors pažįstamas pradėjo ten dirbti. Sužinome, kad kaimynas įsidarbino ten, kur niekada nedirbo – finansų rinkose. Ir visa tai skamba vienu metu magiškai, kitu metu baisiai, dar kitu – tiesiog keliant smalsumą. Kaip iš tiesų atrodo žmogaus, dirbančio finansų rinkose, diena?

Pusryčiams – pasaulio žinios

Ką jūs valgote pusryčiams? Nes štai investuotojui, kuriam finansų rinkos yra darbo aruodas, pusryčiaujant tenka pasaulio naujienos. Geras įprotis, jeigu tik prabudęs lovoje finansų rinkų investuotojas susitvardo, ir nuspaudęs žadintuvo signalą telefone, nepradeda iškart skaityti naujienų. Visgi, reikia bent kelias minutes skirti laiko kitkam. Prabudimui, pasirąžymui, antros pusės lovoje pabučiavimui, arbatos ar kavos puodelio pasidarymui. Tik tada reikėtų pradėti skaityti žinias. Tačiau paprastai vėliausiai jos ir atsiduria pusryčių meniu, patiekiamos prie ryto kavos. Labai svarbu tiksliai sekti, kas vyksta aplink, skaityti žinias, nes tik taip ir tik tada gali suprasti, kokia situacija šiandien, kas pasikeitė nuo vakar, ir sumąstyti, kokius žingsnius reikėtų atitinkamai žengti finansų rinkose.

Kelionė į darbo vietą arba darbo kambarį

Antrasis etapas – kelionė į darbo vietą arba… kambarį. Ne visi investuotojai turi darbo vietą kitą, negu namai. Darbui reikia tik kompiuterio. Nereikia nei kitų žmonių, nei vietos, erdvės. Tačiau prakutę investuotojai, kaip ir visi kiti normaliau uždirbantys laisvai samdomi darbuotojai patys išsinuomoja darbo vietą. Nes darbinėje aplinkoje visuomet jautiesi daug geriau, laisviau, tau nereikia nervintis, kankintis ir galvoti, kad trukdo namų aplinka, kad vaikai pas tave į kambarį ateina, kaimynai gręžia vėl sienas ir pan. Taigi, laimingieji eina į biurus ir darbo vietas, kiti tiesiog lieka namie su kompiuteriu.

Padėties analizė

Sėkmingos finansų rinkos specialistas visą laiką išlieka tame, kas nuolat vyksta. Dėl to tenka visą laiką analizuoti ir vertinti padėtį, svarstyti, kokius sprendimus priimti, kad padėtis išliktų gera, kad nereikėtų gailėtis, jog kažko nepastebėjai, ir tavo visas įdirbis nuėjo šuniui ant uodegos. Strategijos adaptavimas trunka visą dieną.

Vakarienei – rytojaus dienos darbų sąrašo planavimas

Vakare po darbų vis tiek negali taip visko palikti. Reikia dar padaryti paskutinius patikrinimus, arba bent jau tiksliai suplanuoti, ką darysi toliau. Kai kas užsirašinėja tolimesnius darbus į užrašines, kiti naudoja Google kalendorių, dar kiti apsiklijuoja darbo vietą lipniais lapeliais su priminimais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *