Kaip gyvena saugomi asmenys?

Saugomų asmenų gyvenimas kitoks negu eilinių – juos visada stebi slaptos kameros, asmens sargybiniai, naudojama visa įmanoma sekimo įranga, siekiant užtikrinti šių asmenų saugumą.

Visada su sekimo įranga ir nuolatiniu stebėjimu

Kaip yra sekami tokie žmonės? GPS seklys labai dažnai yra primontuojamas prie žmonių taip, kad jis visada būtų su jais. Tuomet tie, kas saugoja per atstumą, visada gali šiuos žmones kokybiškai saugoti. Dar neteko girdėti Lietuvoje apie į kūną įmontuojamus GPS siųstuvus, tačiau veikiausiai užsienyje labai saugomiems asmenims galbūt yra siūlomi ir tokie variantai, siekiant užtikrinti maksimalų saugumą. Taip pat, nereikia net sakyti, visur, kur jie gyvena, kur dažniausiai vaikšto, kur dirba, o gal kur yra galimi tykantys pavojai, sumontuojamos ir slaptos kameros, taip siekiant užtikrinti pilną saugumą.

Nepasilieka ilgai vienoje vietoje

Kameros visiemsTaigi, slaptos kameros filmuoja nuolatos kelias vietas, kuriose gali būti saugomi asmenys. Kai jie saugomi labai stipriai, jie taip pat yra ir slapstomi iš vienos vietos į kitą. Jie gali būti slapstomi ir nuolatos keičiant gyvenamąsias vietas, ypač, jeigu turima duomenų, kad ankstesnė vieta pasidarė nebe tokia jau slapta ir saugi. Gali būti keičiamos lokacijos tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje.

Saugomi visi artimieji

Dar vienas svarbus niuansas – GPS seklys dažnai saugoja ne tik pagrindinį saugomą asmenį, bet ir daugybę jo ar jos artimųjų. Nes dažniausiai jeigu vienam žmogui gresia pavojus, tai tas pats pavojus gresia ir jo artimiesiems. Mat artimieji tuomet yra padaromi tikrais įkaitais, jie statomi į didžiausią pavojaus zoną. Artimieji tampa tuo, kuo galbūt galima ir manipuliuoti. Didžiausia baimė – kad jie bus pagrobti ir jais bus manipuliuojama, vysk šantažas ir kiti baisūs sandoriai, siekiant gauti pinigus ar kažkokią informaciją, o gal tam tikrą asmenį, su kuriuo yra siekiama susidorojimo. Taigi, bent jau patys artimiausi yra saugomi visada, o visi kiti saugomi mažiau, tačiau vis tiek jie yra saugomi.

Kodėl kai kurie asmenys yra saugomi

Kyla klausimas, kodėl tam tikrus žmones saugumo sumetimais tenka stebėti ir sekti, tam skirti didžiulį biudžetą? Pirmiausia dėl to, kad tokie žmonės gali būti labai pavojingų nusikaltimų liudytojai, teikiantys parodymus. Tada jiems gresia pavojus. Taip pat jie gali būti politiniai asmenys, kuriems irgi gresia dėl tam tikrų priežasčių pavojai. Ir kitais atvejais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *