Kaip išsirinkti veterinarijos kliniką?

Veterinarijos klinikų dabar yra labai daug, todėl renkantis reikia apsispręsti, kuri labiausiai tinka. Galima ieškoti per pažįstamus ar draugus arba apsilankius internete, pavyzdžiui, http://dainavosveterinarija.lt/. Į ką būtina atkreipti dėmesį renkantis tinkamiausią kliniką savo augintiniui?

Svarbu pasirinkti tinkamą vietą. Žinoma, kad patogiausia kiekvienam gyvūno savininkui, kai veterinarijos klinika yra prie pat namų, tačiau ne visada taip būna. Jei šalia nėra patikimos veterinarijos klinikos, tai renkantis tolėliau esančią reikia patikrinti ar patogus atvažiavimas iki klinikos, jei vairuojate automobilį, tai bus aktualus automobilio stovėjimo aikštelės klausimas.

VeterinarijaDarbo laikas yra dar vienas svarbus kriterijus renkantis tinkamą veterinarijos kliniką. Dabar galima rasti net visą parą dirbančias veterinarijos klinikas, todėl prireikus gydymo paslaugų galite tikėtis rasti bet kuriuo metu dirbančius veterinarijos gydytojus. Rinkdamiesi tinkamą kliniką, turite peržiūrėti įvairias klinikas ir sužinoti, koks yra darbo laikas. Kai kurios klinikos dirba tik darbo dienomis prailgintu laiku iki vėlyvo vakaro, tačiau, jei jums prireiks pagalbos naktį ar savaitgalio bei švenčių dienomis, tai turėsite ieškoti kitos klinikos. Jei jūsų pasirinkta klinika nedirba visą parą, tai turite sužinoti ar yra atsakingas darbuotojas, kuris gali suteikti informaciją telefonu net ir po darbo valandų.

Nors veterinarijos klinikos darbo vieta ar darbo laikas yra labai svarbūs renkantis tinkamą kliniką, tačiau ne mažiau svarbu rinktis veterinarijos kliniką pagal ten dirbančių veterinarijos gydytojų turimą kompetenciją. Geri gydytojai ne tik baigia mokslus, bet ir nuolat tobulinasi įvairiuose mokymuose bei domisi naujais gydymo metodais. Kalbant apie gydytojus ir jų kompetenciją, reikia paminėti ir kitą su tuo susijusį kriterijų. Tai turima įranga. Gera veterinarijos klinika turi turėti reikalingiausią įrangą, kuri leidžia tinkamai ir laiku diagnozuoti ligą bei paskirti tinkamą gydymą. Svarbu žinoti, kad ne visose veterinarijos klinikose yra visos galimos paslaugos, tačiau labai svarbu rinktis tokią, kurioje be pagrindinių paslaugų, tokių, kaip vakcinacija ar chirurginės operacijos, būtų teikiamos ir paslaugos susijusios su diagnozavimo paslaugomis t.y. kraujo tyrimai, rentgenas, ultragarsas, kardiografas ir t.t.

Labai svarbu suprasti, kad norint užtikrinti savo augintiniui gerą medicininę priežiūrą, reikia labai atidžiai rinktis kur kreiptis. Ne visose dirba aukštos kvalifikacijos gydytojai ar turima reikiama medicininė įranga. Prieš pirmąjį apsilankymą su savo augintiniu turite sužinoti visą jus dominančią informaciją tam, kad pasirinktumėte teisingai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *