Kaip išvengti turistų spąstų Azijoje

Ruošiantis rimtai laukiamai kelionei smagu dėliotis ir rinktis turizmo prekes, tačiau ne visada vien tik to užtenka. Jeigu keliaujate į šalis, pagarsėjusias kaip nuostabias vietas, tačiau deja ir populiarias turistų mulkinimo lokacijas, teks labai gerai pagalvoti, ką daryti, kad neliktumėte kvailių vietoje. Kaip apsisaugoti nuo apgavysčių, keliaujant į Tailandą, Indiją ar kitas Trečiojo pasaulio Rytų šalis?

Laikyti savo daiktus prie savęs

Profesionalus turizmasVisas turizmo prekes, kurias norite kelionės metu išlaikyti, turėkite su savimi. Kuprinę reikia nešioti ant priekio, nes nešantis ant nugaros, ji gali pasidaryti kam nors pernelyg įdomi. Tačiau be viso to reikia ir mokėti su tais daiktais taip tvarkytis, kad jie nekyšotų, nestyrotų. Geriau į keliones neimti daiktų, kurie jau iš toli spinduliuoja prabanga. Dėl to dažniausiai turistų prekės ir būna paprasčiau atrodančios, tačiau pilnai funkcionalios.

Visiškai nesiklausyti priekabiautojų stoty, oro uoste

Taip pat turizmo prekes ir save reikėtų saugoti specialiuose taškuose, kur susirenka daugiausia galimų sukčių. Dažniausiai jie tiesiog puola turistus stotyse, oro uostuose. Jie siūlo pačias įvairiausias paslaugas, taip pat prašo paaukoti ir t. t. Nesileiskite net į kalbas tokiose vietose su žmonėmis, kurie prie jūsų lenda.

Naudoti oficialius taksi su taksometru

Kai važiuosite miestuose iš vietos į vietos, lipkite tik į oficialius tos šalies taksi. Taip pat įlipę pas taksistą iš karto jam pasakykite, kad įjungtų taksometrą ir jūs matytumėte, kaip šis sukasi, kaip auga kaina už kelionę. Kitu atveju, už taksi sumokėsite kelis kartus daugiau.

Iš anksto rezervuoti viešbučius ir visus bilietus

Labai svarbu iš anksto būti rezervavus visas įmanomas rezervuoti kelionės dalis. Iš anksto būti susiradus ir rezervavus viešbučius, taip pat tarpmiestinius bilietus ir kt. Jeigu kelionė labai ilga ir nenorite iš karto taip greitai rezervuoti viską, ko reikia jūsų kelionei, tuomet pagalvokite šiek tiek kitaip. Iš pradžių rezervuokite tai, kas jums labiau reikalinga. Susiplanuokite į priekį tiek, kiek galite susiplanuoti. O vėliau, kai reikės vėl planuoti jau kelionės eigoje, skirkite laiko ramiam pasėdėjimui prie interneto ir visko susiplanavimui.

Pasitikėti tik interneto patarimais

Kaip atrodo pinklės: pavyzdys iš gyvenimo. Pora nuvažiavo į Bankoką susiplanavę tik dalį kelionės, o vėliau jiems pradėjo kažkas patarinėti, kur geriausia užsisakyti likusią kelionės dalį. Patiklūs turistai dėl to už prastus viešbučius ir autobusus sumokėjo gal 10 kartų daugiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *