Kaip reklamuoti gėlių pristatymo paslaugas

Kuo daugiau žmonių paveikia urbanizacija ir jie išsikrausto gyventi į miestus, tuo labiau populiarėja paslaugų, susijusių su gyvenimu gamtoje, užsakymas. Tarkime, geliu pristatymas Kaune. Nebėra taip, kad kiekvienas prie savo namo augintume jurginus ir tulpes, todėl gėles tiesiog perkame. Tad nieko keisto, kad ši paslauga populiari ypatingai tokiu metu, kuomet pavasarį čiulba pirmieji sugrįžę paukščiai ir atsigauna gamta. Jeigu turite gėlių versliuką, viską turite būti jau labai gerai paruošę, kad gėlės jau būtų užsakomos tuo metu. Ką reikia būti pasiruošus? Štai keletas reklamos priemonių, kurios gali padėti iš populiarinti jūsų gėlių pardavimo verslą.

Sukurti interneto svetainę

Gėlės KaunasPirmiausia, nesvarbu, ar tai geles i namus Klaipeda, ar kitame mieste – kaip didžiausią mietą reikia suvokti interneto bendruomenę, kuri iš tiesų nepririšta prie vietos. Tad jums reikia profesionalios interneto svetainės, kurioje būtų galima lengvai rasti daugybę dalykų, susijusių su paslaugomis. Ten turi būti aiškiai išdėstyta produkcija: gėlės, dovanos ir pan. Taip pat aiškios pristatymo sąlygos, akivaizdu, kaip užsisakyti gėlės (jeigu tokia paslauga yra). Kur rasti patį saloną ir pasižiūrėti gyvai į gėles. Ir visa kita informacija, kuri būtų aktuali kiekvienam pirkėjui. Verta žinoti, kad svarbiausia vis tiek visada žmonėms yra kaina, kadangi jie ieško pagal tai. Tad tie, kas nutaria į svetainę nerašyti kainų ir tik nurodyti, kad neva kaina yra sutartinė, arba jos reikia teirautis, patys sau daro meškos paslaugą.

Užtikrinti aukštos kokybės nuotraukas

Taip pat svarbu ne tik kaina, bet ir geros, labai gražios gėlių nuotraukos. Mes perkame ne daiktą, o įspūdį apie jį. Mes patikime sukurta nuotaika ir tai įsigyjame. Vienaip atrodo iš toli neryškiai nufotografuota nuostabių gėlių puokštė, kuri mums prastai matoma ir nieko nereiškia. Visai kitaip atrodo profesionaliai esant gražiam apšvietimui ant medinio stalo stovinti nuostabi pamerkta, iš arti kokybiškai nufotografuota, su besimatančiais spindinčiais „rasos“ lašiukais gėlių puokštė ir keletas krentančių žiedlapių… Tai mums iškart kelia emocijas ir kyla noras pirkti. Tad nepagailėkite ir investuokite į profesionalias produkcijos fotografijas. Juk būtent gėlės yra tas daiktas, kuris dovanojamas tik dėl grožio, tad tas grožis ir turi sugundyti. O už grožį žmonės net pasirengę mokėti brangiau. Aišku, yra ir daugiau reklamos būdų, tai jau aktyvi reklama:

  • Reklamuotis akcijų svetainėse;
  • Daryti akcijas feisbuke;
  • Skelbti feisbuko tikslinėse grupėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *