Kaip vyrams atrodyti stilingai?

Vyriška apranga išties yra labai svarbi, nes vis daugiau vyrų nori atrodyti stilingai. Spausk čia norėdamas sužinoti, kaip atrodo stilinga ir madinga apranga. Galima rasti daug patarimų, tačiau pavyzdžiai su nuotraukomis visuomet suprantami lengviau. Vis dėl to, norint atrodyti puikiai, reikia žinoti, kas svarbu renkantis aprangą.

MarškinėliaiPradėkime nuo pagrindinių rūbų, kurie padės sukurti tinkamą stilių. Vienas iš būtiniausių pirkinių – marskineliai vyrams. Geriausia, kad turėtumėte tiesaus kirpimo ir dviejų spalvų: juodus ir baltus. Tokius marškinėlius galėsite priderinti prie įvairios aprangos. Tiks ir prie mėlynos spalvos džinsų, ir prie kostiuminio audinio tamsiai mėlynų ar juodų kelnių bei prie tinkamų spalvų šortų. Turint šiuos du bazinius marškinėlius, galima bus sukurti daug stilingų įvaizdžių. Tikriausiai klasikinis derinys būtų balti marškinėliai, mėlynos spalvos džinsai ir baltos spalvos sportinė avalynė. Nors tai ir klasika, tačiau toks derinys visuomet bus stilingas.

Džinsinės kelnės, kaip jau supratote, taip pat būtinas pirkinys. Norintys visuomet rasti tinkamų derinių, turėtų savo spintoje turėti juodus ir mėlynus džinsus. Jie stilingai atrodo tiek prie paprastų marškinėlių ir sportinės avalynės, tiek ir prie darbui biure tinkamo švarko bei klasikinių juodų odinių batų. Beje, švarkas stilingo vyro garderobe tikrai turėtų būti, net jei ir nedirba biure bei to nereikalauja aprangos kodas. Norint sukurti stilingą derinį, reikia pasirinkti tinkamas spalvas. Puikiai atrodo rudos spalvos švarkas prie mėlynos spalvos kelnių (gali būti džinsai). Taip pat puikus derinys dėvint baltos spalvos švarką ir mėlynos spalvos kelnes ar džinsus.

Visą garderobą reikia formuoti renkantis ne tik šiuos svarbiausius drabužius, bet ir kitus: megztinius, bliuzonus, striukes, paltus ir kt. Spausk čia norėdamas rasti daugiau stilingų drabužių. Ne tik marskineliai vyrams formuoja stilių. Stiliui svarbu ir tai, kad drabužiai būtų parinkti tinkamo dydžio bei tų spalvų, kurios tinka pagal gyvenimo būdą ar plaukų bei veido odos spalvą. Be to, labai svarbu įvairūs aksesuarai.

Vyrų aksesuarų yra daug ir tai tikrai nėra tik laikrodis. Prie marškinių nereikia bijoti ryšėti ryškų kaklaraištį ar prie rudeninio palto pasirinkti ryškaus storo mezgimo šaliko. Taip pat nereikia pamiršti ir kepurių ar net skrybėlių. Tai gali būti įdomūs akcentai. Norint sukurti stilingą aprangą, reikia nuolat domėtis mados tendencijomis ir kruopščiai atsirinkti tai, kas tinka nepamirštant saiko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *