Kam naudingos NT paslaugos?

SkelbimaiPaslaugų skelbimai informuoja apie gana platų spektrą paslaugų, atliekamų būtent NT sferoje. Taip, nekilnojamojo turto klausimai yra aktualūs daugybei žmonių, tačiau ne visada tos paslaugos yra tikslingos ir būtinos. Aptarkime keletą NT srityje pasitaikančių paslaugų bei jų vietą mūsų visuomenėje.

NT agentų, brokerių paslaugos – reikalingos ar ne

Paprastai greitai galime pamatyti, kad skelbimai yra dažnai peržiūrimi, arba niekam neįdomūs. Štai skelbimai, kuriuose deda nekilnojamojo turto agentai, yra ne tokie aktualūs žmonėms. Labai retai žmonės patys kreipiasi į brokerius, kadangi Lietuva yra gana maža ir čia nesunku patiems parduoti ar išnuomoti savo turtą. Tiesiog tik viena – du ir jau viskas būna padaryta. Tad tokie skelbimai agentams yra prestižo reikalas, bet nebūtinai suteikia realių klientų. Tačiau be viso to jie yra ir patys skelbimų meistrai. Didžioji NT agentų darbo dalis yra kasdienis ieškojimas naujų skelbimų, kur kas nors pardavinėtų ar nuomotų butus ir bandymas prisisiurbti prie tokio skelbimo pasiūlant savo paslaugas ir dėl to paimant pinigus iš žmonių, kurie butą nuomojasi ar perka. Tai iš esmės yra parazitiniai veiksmai. Kartais, labai retais atvejais, žmonėms iš tikrųjų reikalingos jų paslaugos, kai, pavyzdžiui, sunkiai sekasi parduoti kokį nors nekilnojamąjį turtą kaime. Tačiau tokiais atvejais ir patys agentai sunkiai verčiasi ir nelabai ką parduoda.

Butų ir kambarių nuoma – ar tai paslauga?

Taip pat tarp paslaugų katalogų galime pamatyti, kad figūruoja keli skelbimai, kuriuose siūloma įvairių butų, kambarių nuoma. Tik tuomet kyla klausimas, ar tai išvis yra paslauga, kad tu nuomoji savo kambarį. Gal tai labiau yra prekė – pati nuoma? Klausimą tegul aiškinasi kalbininkai, o mes kol kas tai pavadinsime paslauga, ir dar labai reikalinga visuomenei. Dažnai jauni žmonės ne perka, o nuomojasi būstą. Beje, verta pastebėti ir tai, kad pasitaiko daug tokių atvejų, kada žmonės nesupranta, kur geriau dėti būsto nuomos skelbimus. O juos geriau dėti į NT portalus, o ne paslaugų.

Pastatų valymo paslaugos – vertinantiems savo laiką

Šios paslaugos yra labai populiarios ir naudojamos beveik visuose daugiabučiuose, ypač naujos statybos rajonuose. Mat tokiuose namuose žmonės mėgsta vertinti savo laiką, dirbti tą darbą, kurį geriausiai gali ir moka dirbti, o tokias veiklas tiesiog perduoti žmonėms, kurie gali jas gerai atlikti ir už tai uždirbti. Tada galima mėgautis namo ir laiptinės švara, pačiam neimant šluotos į rankas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *