Kasdieniai prietaisai, puoselėjantys grožį

Kiekvienos moters ar kiekvieno vyro grozis ir sveikata priklauso nuo prigimtinių savybių ir nuo to, kaip mes savimi rūpinamės. Esant greitiems gyvenimo tempams, dažnai tiesiog pamirštame pasirūpinti patys savimi. Kartais vien grožio priemonių nepakanka. Kai kurias grožio procedūras geriausia daryti naudojant ir specialią techniką.

Plaukų džiovintuvai, žnyplės

Geresniam gyvenimuiPlaukų priežiūra – daug laiko reikalaujantis, tačiau nuostabių rezultatų galintis duoti procesas. Plaukų grozis ir sveikata tikrai priklausys nuo to, ką su jais darysime. Rekomenduojama plauti gerais šampūnais, naudoti kaukes, pamaitinti plaukus, saugoti nuo ledinio šalčio ir nuo vasaros kaitros. Norimą plaukų formą bei šukuoseną suteiks tokios stilizavimo priemonės kaip plaukų žnyplės ar džiovintuvai. Džiovintuvas, fenas, aišku pagerins apskritai plaukų džiuvimą ir leis greičiau išsiplovus galvą išeiti iš namų. Taip pat jis, kartu su geru fiksatoriumi, padės suvaldyti net pačius nepaklusniausius plaukus. Plaukų žnyplės turi skirtingas funkcijas. Vienos gali tiesinti, puikiai pasitarnauti toms garbanėms, kurios visada norėjo turėti lygius plaukus. Kitos gali garbanoti, gofruoti ir banguoti plaukus. Antaglių keitimas leidžia pasirinkti netgi norimą garbanojimo, gofravimo formą.

Epiliatoriai, barzdaskutės

Vieni plaukai tampa puošmena, kitus tenka šalinti. Tą daryti galima su elektroniniu epiliatoriumi. Kuo jis geresnis, tuo paprasčiau bus galima su juo šalinti plaukus. Turėdamas specialias šaldymo funkcijas, ledo funkciją, epiliatoriusleis iš tiesų lengvai pašalinti plaukus, suteikti kūnui norimą išvaizdą. Barzdaskutės skuta, su jomis moterims geriau plaukų nešalinti, kadangi labai greitai ataugs. Tačiau tai yra ta grožio priemonė ir prietaisas, kuris padeda užtikrinti tvarkingą išvaizdą vyrams.

Elektroniniai masažuokliai

Elektroniniai masažuokliai gali gerinti kraujotaką, stimuliuoti ją, malšinti sąnarių ar raumenų skausmus. O kalbant apie grožį – galima tikėtis ir to, kad masažuoklis leistų sumažinti senėjimą. Oda išlika ilgiau elastinga, kai ji gerai aprūpinta deguonimi. Aprūpinimą skatina geresnė kraujotaką. Kaip tik tokio efekto ir siekia specialūs veido masažuokliai. Švelnūs rutuliukai masažuoja veidą ir taip padeda stangrinti odą, gerinant kraujotaką po ja. Beje, tas pats prietaisas pakeitus antgalį gali būti naudojamas ir veido valymui, uždėjus specialią kempinėlę ar net šveistuvą.

Svorio sekimo prietaisai

Lieknėjantiems geriausias prietaisas yra svarstyklės. Tačiau jos viena kitai nelygios. Maistinės svarstyklės leidžia atidžiau sekti mitybą. Standartinės svarstyklės, ant kurių lipa žmogus, leidžia tiesiog matyti tikslų savo svorį. Priklausomai nuo svarstyklių tipo, gali būti parodoma ir, koks yra riebalų, raumenų ir kt. balansas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *