Kelionei po Balkanus – nuomota mašina

Vienoms kelionėms po užsienį transportu puikiai tinka autobusai ir traukiniai, kitoms geriau nuomotis automobilį. Lietuvoje mes žinome, kad patogu naudotis tokiomis paslaugomis kaip AutoNuoma100.lt, o užsienyje visada būni pasimetęs. Tačiau auto nuoma prasideda vos tik nusileidus lėktuvui. Ypatingai, jeigu tai šalis, kurioje tikrai patogiau keliauti automobiliu. Vienas iš pavyzdžių – Balkanų šalys.

Kada keliauti su auto nuoma

Nuomos paslaugosKaip žinoti, kada geriau nuomotis? Kartais žiūri į žemėlapį, keliai atrodo puikūs, ir geležinkeliai išvystyti… Nusprendi, kad tais smagiais geležinkelio bėgiais ir keliausi iš vieno miesto į kitą. Pagalvojate – ai, kai atvyksiu į šalį, pažiūrėsiu, kada kokie važiuoja traukiniai ar autobusai. Atvykstate ir pamatote, kad jų beveik nėra. Taigi, pirmas kriterijus sprendžiant, ką rinktis, yra jūsų pačių apžvalga, renkant informaciją apie viešą transportą. Kaip pasieksite įvairius miestus, žinoti reikia jau iš anksto, prieš pradedant savo keliones. Tik taip jūs galėsite tiksliai pasakyti, kas jums labiausiai apsimoka. Ieškant paaiškės, ar transportas viešasis yra gera mintis. Pavyzdžiui, Balkanuose būta ir traukinių linijų, ir kitų galimybių, tačiau baisioji Balkanų krizė ir karas ten yra taip viską nusiaubę, kad kai kurios šalys dar neatsitiesę ir jūs negalite tikėtis efektyvios kelionės viešuoju transportu. Gal maršrutai nepatogūs, o gal negalite kažkurių atkarpų nuvažiuoti vientisų, bus kažkoks pertrūkimas, kur teks kviestis taksi. Taigi, pagalvokite, ar neteks dėl neišvystyto viešojo transporto paaukoti visą kelionės laiką sukant galvą, kaip nusigauti iš taško „A“ į tašką „B“.

Kita priežastis – kelionės tikslas. Jeigu keliaujate apžiūrėti miestų architektūros, tai autobusai ir traukiniai gal ir neblogas variantas. Bet jeigu, pavyzdžiui, Gruzijoje norite įlįsti į visokias olas, apžiūrėti gamtą – tuomet geriau nebūti priklausomam nuo visiškai nepatogaus viešojo transporto ir išsinuomoti mašiną. Įsivaizduokite keliones kaip ir po Lietuvą. Juk nepatogu būtų važiuoti priemiesčio autobusais, jeigu jūsų tikslas būtų apžiūrėti Dzūkijos gamtą. Tikrai būtų patogiau užsukti, kur norite, su savo automobiliu.

Kada verčiau rinktis viešąjį transportą

Tačiau yra kelionių ir kuriose tikrai geriausia išeitis yra viešasis transportas. Tai dideli išvystyti miestai, kur dauguma žmonių išvis atsisakę mašinų dėl ekologinių ar ekonominių priežasčių. Paprastai tai būna labai pažangios šalys. Tada galima ramiai keliauti naudojantis šalies paslaugomis. Žinoma, jeigu norite, visada galite ir nuomotis automobilius, juk didelis malonumas pažinti šalį su savo ratais.

Įrašo “Kelionei po Balkanus – nuomota mašina” komenatarų: 1

  1. keliaudami būtinai turėkit su savimi tokius laikiklius, kur prisilipina prie priekinio stiklo, ir gali įsidėti ten savo telefoną. Žiauriai patogu taip naudotis navigacija, ir nenukrenta telefonas, gali išlaikyti žvilgsnį tiesiai. Mes pirkom iš jubana.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *