Kodėl ciberžolė taip vertinama tarp lieknėjančių?

BiofitusKitaip negu daugybė daug žadančių, bet nieko neduodančių preparatų, ciberžolės kapsulės yra būtent tai, kuo jos skelbiasi esą. Tai kapsulės, kurių viduje tiesiog yra ciberžolės ir pipirų koncentratas. Visai kaip tie prieskoniai, kuriuos jūs vadinate kario prieskoniais, ar kažkas panašaus. Kodėl žmonėms jos taip patinka, kuo jos ypatingos? Priežasčių yra ne viena.

Natūralumas

Visų pirma, ciberžolės kapsulės yra natūralus dalykas. Tai ne kokie nors keisti medikamentai, kurių pavalgius ima svaigti galva ar nustoja išvis veikti kažkokia organizmo funkcija. Tai ne kaktusų ekstraktu besiskelbiančios tabletės, kurių viduje viso labo tas pats sintetinis subitraminas. Daugybė žmonių mielai padėtų sau lieknėdami ir vartotų kažkokius preparatus, tačiau tai labai gąsdina. Niekada neaišku, ką perki, kas iš tiesų tuose vaistuose, ką jie padarys. O ciberžolių šaknis – tai tarsi iš savo šiltnamio nuskintas agurkėlis. Natūralu, paprasta, aišku. Todėl žmonės nesibaimindami renkasi šį variantą.

Nėra šalutinio poveikio

Dar viena priežastis, nors ją galima būtų priskirti ir ankstesniai – tai saugumas dėl šalutinio poveikio. Kažin, kas nutiktų, jeigu smarkiai perdozuotumėte pačių efektyviausių lieknėjimo tablečių, kurios pardavinėjamos juodojoje rinkoje. Turbūt sustotų širdis arba bent jau atsidurtumėte reanimacijos patalpoje, ligoninėje. O štai perdozavus ciberžolės, nieko baisaus nenutinka. Mes tiesiog šiek tiek labiau galime jausti kažką vykstant skrandyje, jeigu jis jautresnis, gali raižyti pilvą. Tačiau tai tas pats, kas užvalgius daugiau prieskonių…

Veiksmingumas

Ką daro ciberžolės kapsulės? Jos lieknėjant naudojamos alkiui slopinti. Tai nėra visiškai apie maistą pamiršti priverčiantis preparatas, tačiau savo jis vis tiek padaro. Tie, kas bandė, dažnai tvirtina, kad labai skiriasi dienos, kuomet naudojama ciberžolė, ir kada ne. Įdomu tai, kad ciberžolė geriausia įsisavinama su pipirais. Kyla klausimas, galbūt indų virtuvėje tokie prieskoniai drauge vartojami ne atsitiktinai, o siekiant sumažinti alkio jausmą, pasisotinti ilgesniam laikui.

Gera kaina

Malonu žinoti, kad ciberžolės kaina tikrai jūsų kišenių labai neištuštins. Trims mėnesiams 90 kapsulių pakuotė gali kainuoti apie 15 eurų, tad vos po 5 eurus mėnesiui. Taigi, tai tikrai nebrangi kaina, visai kitokia, negu išreklamuotų ir save labai veiksmingais pristatančių, o iš tiesų organizmą nuodijančių preparatų atveju.

Nieko neprarasi

Galiausiai, kai tai natūralu, kai kaina nedidelė, kai nėra šalutinio poveikio, žmonės išdrįsta pabandyti. Juk nieko beveik neprarasime – galvoja, pabando ir taip sužino, ar jiems ciberžolė yra veiksminga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *