Kodėl nauji butai aktyviau perkami nei seni?

Sostinė yra labiausiai augantis Lietuvos miestas, kuris džiugina ne tik darbų bei pramogų gausa, tačiau ir geros statybos būstais, kurie gali suteikti gyvenimui kur kas daugiau komforto. Nauji butai Vilniuje yra labai įvairūs, tad verta daugiau dėmesio skirti smulkmenoms renkantis, galiausiai, investuoti į naujos statybos butus, kadangi seni, deja, visiškai nefunkcionalūs ir lyginant kainos bei kokybės santykį, deja, dažniausiai liūdina.

Nauji butai Vilniuje, lyginant su senais – laimi dėl daugelio priežasčių. Kokios yra svarbiausios?

Kaina – lemia kokybę

Butai VilniujeAr tiesa, kad naujos statybos butai dažniausiai yra kur kas geresnės kokybės? Praktika rodo, kad taip. Galima džiaugtis, kad šiuo metu net ir naujos statybos butai kainuoja gana pigiai, tačiau kaina neturėtų būti prioritetas. Paprasčiausiai naujos statybos butai ne tik geresnio išplanavimo, tačiau jų kūrimo, statybų metu buvo ir yra naudojamos geresnės kokybės medžiagos, kurios garantuoja būsto ilgaamžiškumą.

Tuo tarpu pirkdami senos statybos būstą niekada negalite iki galo būti tikras – ką gausite. Labai daug smulkmenų yra beveik nematomos akimis, tačiau tada, kai pradedama gyventi – „lenda“ vieni dalykai po kitų, kurie vėliau reikalauja nemažų investicijų.

Rami kaimynystė

Žinoma, taip pat daugeliui svarbi aplinka, kurioje bus gyvenama. Paprasčiausiai senos statybos būstuose gyvena labai skirtingi žmonės, tačiau ne visada tai yra gerai. Paprasčiausiai jeigu esate jaunas žmogus, kuris nori, kad esami arba būsimi vaikai taip pat turėtų draugų, kurie yra panašaus amžiaus – tokiu atveju ir čia labiau pasiteisina naujos statybos būstas. Tiesiog tokia praktika ir tuo pačiu tokia tendencija, kad būtent tokius dažniausiai ir renkasi jaunos šeimos. O tokioje aplinkoje gyventi ne tik maloniau, tačiau ir saugiau.

Viskas – ko reikia

Nauji butai Vilniuje statomi įvertinus šiuolaikinio žmogaus poreikius. Dažniausiai kuriami tokie mikrorajonai, kuriuose būtų ne tik svarbiausios komunikacijos bei patogus susisiekimas, tačiau taip pat ir reikalingos parduotuvės bei kitos vietos, kaip kad parkai, kurie visada bus šalia. Svarbiausia, kad viskas, ko reikia – visada po ranka, tad tereikia rasti Jums labiausiai priimtiną vietą iš visų ir džiaugtis nuostabiu gyvenimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *