Kodėl verta rinktis apskaitos įmonę?

Vis dažniau įmonių vadovai nusprendžia rinktis šiuolaikišką buhalterijos vedimą ir renkasi ne buhalterio darbo vietos steigimą, o įmonę, kurioje teikiamos buhalterines paslaugos. Tai vienas iš geriausių pasirinkimų nedidelėms ar vidutinio dydžio įmonėms. Ką reikia žinoti, jeigu neapsisprendžiate ar verta tai rinktis?

Tuo metu, kai įmonės vadovai sprendžia ar jiems samdyti buhalterį, ar kreiptis į buhalterinių paslaugų įmonę, kyla daug klausimų. Pirmiausia reikia sužinoti privalumus ir trūkumus. Tuomet bus daug paprasčiau suprasti, ką norite daryti.

Buhalterinė pagalbaDauguma vadovų nori žinoti, kiek kainuos buhalterinės paslaugos ir, kiek kainuos buhalterinių paslaugų planas. Tai daryti reikia išsirenkant tinkamas įmones, kurios teikia buhalterines paslaugas ir kreipiantis į jas. Jums, atsižvelgiant į jūsų įmonės veiklos apimtis ir ta, ką norite, kad buhalteriai atliktų, bus pateiktas pasiūlymas, kiek jūs kiekvieną mėnesį turėsite mokėti. Tuomet beliks apskaičiuoti, kiek jums kainuos samdomo buhalterio atlyginimas su mokesčiais ir darbo vietos steigimas bei išlaikymas. Pavyzdžiui, buhalteriui mokėsite 750 eur į rankas ir su mokesčiais jums darbo užmokestis kainuos 1300 eur. Tuo tarpu, jei buhalterines paslaugas teikianti įmonė nustatys, kad mokėsite kiekvieną mėnesį 750 eurų, tai jūs tiek ir sumokėsite. Nebus papildomų mokesčių. Samdant buhalterį jums papildomai kainuos biuro baldai, kompiteris, kompiuterinės programos, tame tarpe ir buhalterinės programos, ir kt. Dar reikia pagalvoti ką darysite buhalterio ligos ar atostogų metu? Samdysite antrą buhalterį ar padėjėją? Tai jums kainuos papildomai. Užsakant paslaugas iš buhalterines paslaugas teikiančios įmonės nereikės rūpintis nei baldais, nei buhalterinėmis programomis, atostogomis ir t.t. Taigi, pagalvokite ir apskaičiuokite, kiek kainuos abu variantai.

Daugeliu atvejų buhalterines paslaugos yra naudingesnės įmonėms, todėl pastaruoju metu jos tampa vis populiaresnis pasirinkimas. Tai finansiškai naudinga, o ir turi kitų teigiamų privalumų tokių, kaip galimybė darbus tęsti nepaisant buhalterio ligos ar atostogų, nes buhalterinių paslaugų įmonėje dirba daug darbuotojų, kurie reikalui esant perima darbus ir įmonės niekada nelieka be buhalterinių paslaugų. Ne visi įmonės vadovai nori samdyti antrą darbuotoją, kuris pavaduos buhalterį, nes tai kainuoja papildomus pinigus.

Įmonėse vis rečiau samdomi buhalteriai ir buhalterijos vedimas patikimas tai atliekančioms įmonėms. Tai vienas iš geriausių pasirinkimų šiais laikais, kai viskas gali būti atliekama daug paprasčiau ir greičiau. Svarbu tik pasirinkti patikimą buhalterines paslaugas teikiančią įmonę ir pasirinkti tinkamas paslaugas.

Įrašo “Kodėl verta rinktis apskaitos įmonę?” komenatarų: 1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *