Kodėl verta rinktis odinius baldus?

Daugelis žavisi gražiu interjeru ir prabanga. Tokiam interjerui sukurti puikiai tinka odiniai kampai, sofos, foteliai, pufai ir kt. Odiniai baldai asocijuojasi su klasika ir elegancija. Tokio stiliaus baldai puikiai tinka namuose, kuriuose norima sukurti tokį interjero stilių. Ar verta dėl interjero pirkti odinius baldus?

Odinė sofaJeigu dvejojate ar rinktis audinius ar odą, tai verta sužinoti pagrindinius jų trūkumus ir privalumus. Vienas iš svarbiausių privalumų renkantis baldus – paprasta priežiūra. Jeigu baldai aptraukti audiniu, tai priežiūra bus ganėtinai sudėtinga. Kartais pakaks išsiurbti ir išvalyti specialiomis priemonėmis, tačiau neretu atveju reikės mokėti už cheminio valymo paslaugas. Įvairios dėmės gali sugadinti audinį taip, kad nepavyks jokiais būdais jos pašalinti. Čia matomas didžiausias odinių baldų privalumas, juk odinius paviršius labai paprasta valyti. Pakanka šluoste perbraukti ir paviršius švarus. Be to, daugelis kvapų įsigeria į audinius, o į odinius paviršius joks kvapas neįsigers. Šiuo metu daug žmonių, ypatingai vaikų, kenčia nuo alergijų dulkėms. Renkantis baldus reikia atkreipti dėmesį į tai, kad audinys yra puiki terpė veistis dulkių erkutėms, kai tuo tarpu oda nepasižymi tokiomis savybėmis. Kaip matome daug privalumų tenka ne audiniu dengtiems paviršiams, bet oda.

Renkantis baldus reikia ne tik galvoti apie jų privalumus bei trūkumus, bet ir aptarti didžiausius sklandančius mitus, kurie gali daugelį suklaidinti. Kai kada galima išgirsti, kad odiniai baldai greitai praranda formą, spalvą ar tiesiog sutrūkinėja oda. Tie, kurie turi odinius baldus sako, kad tokie baldai kaip tik yra ilgaamžiai ir ilgai nenudėvimi. Net ir po dešimties metų jie išlaiko savo formą ir spalvą. Sutrūkinėti gali odos pakaitalai ar labai nekokybiškai paruošta oda. Visais kitais atvejais viskas bus puiku net ir po daugelio metų. Kartais galima išgirsti, kad tokie odiniai kampai yra labai nepraktiški naudojime. Vis dėl to, jie universalūs ir galima rinktis įvairias spalvas, puses ir papildomas išskleidimo funkcijas. Panaudojime jie tikrai labai praktiški kuriant namų jaukumą ir pritaikant baldus prie įvairių patalpų dydžio ir išplanavimo.

Niekam ne paslaptis, kad gyvenamoji aplinka tiesiogiai įtakoja žmogaus savijautą ir būseną. Jei jūs gerai jaučiatės apsupti prabangos ir žavitės klasikiniu stiliumi, tai verta įsigyti odinius baldus, kurie ne tik padės sukurti tokią aplinką, bet ir bus paprastai prižiūrimi, o tai dar vienas svarbus privalumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *