Kokia proga moteriai dovanoti gėles?

Akivaizdu, kad per moters dieną geles dezuteje nėra labai įprastas pasirinkimas.

Moters diena – būkite atsargūs

GėlėsTaigi, apie moters dieną. Dažniausiai vyrai moterims neša tą geltoną tulpę, kurią nuperka daugiabučio kieme, nes ten jau nuo pat ryto sėdi neaiškus žmogus ir primygtinai siūlo pirkti gėles. Tačiau moters dieną sveikinti savo mylimąją reikia tikrai atsargiai. Dabartiniai feminizmo vėjai sugadino visą norą sveikinti moteris, o jei sveikinate, turite tą daryti tikrai protingai. Bet kuriuo atveju, nupirkti pigiausią paprasčiausią tulpę yra tikrai nuobodus sprendimas, o jūs juk galite ir geriau, tiesa? Ieškokite kažko originalaus, tikrai gražios gėlių puokštės su pristatymu į namus, tikrai dailių gėlių dėžutėje ar kibirėlyje.

Svarbūs pasiekimai karjeroje

Jeigu moteriai pasisekė kažkas darbe, jeigu ji gavo apdovanojimą, jeigu ji geriausiai iš visų kopia aukštyn savo karjeros lauke, argi ne metas kažkuo ją nustebinti? Geles Klaipedoje galite įsigyti ne tiks standartiniu būdu turguje pas močiutę, bet ir užsakyti rafinuotą gėlių užsakymą į namus. Tai bus stilinga, gražu ir verta to, kaip galima būtų moterį pagerbti už jos nuopelnus.

Gimė vaikas arba vestuvės

Dideli gyvenimo įvykiai visada yra atžymėti gėlėmis. Tik nepamirškite, jeigu jūsų žmona pagimdė jūsų vaiką – ji padarė didžiausią stebuklą. Tuomet neateikite į ligoninę be nieko. Turėkite tai, kas geriausia ir gražiausia. Tegul tai būna didelė gėlių puokštė, nes kažin, ar bus kita proga, kada tokią didelę gražuolę vėl dovanosite. Per vestuves, tiesa, gėlės taip pat puošia kiekvieną kraštelį, tačiau tas gėles suneša visi, kas netingi, tad galite nepersistengti.

Gimtadieniai

Graži staigmena gimtadienio proga – gėlių užsakymas į namus. Dabar geles Klaipedoje taip pat galite tokiu būdu dovanoti gimtadienį švenčiančiai draugei, vadovei, mamai ar seseriai. Tai malonus netikėtumas, nes paprastai, kai kas nors skambina į duris, mes tikimės kažko nelabai malonaus, o gėlių puokštė bus tikrai nuostabi.

Paprasta diena ir noras pradžiuginti

Kad ir kaip pažiūrėsite, visgi geriausias metas, kada tinka dovanoti gėles – nesuplanuotas. Net ir patys nebūkite to suplanavę, kai staiga nuspręsite, kad nuostabios geles dezuteje keliaus dabar pas jūsų damą. Juk staigmenų kasdienybėje mums pritrūksta, arba jos būna ne tokios, kokių norime. Kartais susiplanuojame kažką gražaus, o planus sugriauna susirgęs vaikas, sudaužyta mašina ar blogas oras. Tad kad atsirastų tų nemalonių staigmenų atsvara, išradingai sveikinkite mylimąją ir padovanokite jai kartais gėlių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *