Kokias užduotis turi atlikti vestuvių vedėjas

Tokių renginių vedėjai kaip vestuvių, dažnai susiduria su klausimais, iš kur jie žino tiek žaidimų ir pokštų. Patyrę renginių vedėjai atsakytų, kad renginių vedimas yra sudėtingas darbas. Taip tik atrodo iš šalies, kad pakanka ateiti ir pakalbėti kažką iš debesų. Tačiau iš tiesų kiekvienas rimtas vedėjas kasdien uoliai ruošiasi savo darbo dienai. Nors nėra tokių studijų aukštosiose mokyklose, tačiau renginių vedėjai gali mokytis vieni iš kitų, perduoti patirtį. Dažnai tai, kaip reikia pravesti vestuves, matosi ir žmonių kasdieniuose lūkesčiuose. Ko žmonės tikisi iš vestuvių vedėjo, kokius dalykus jis turi mokėti gerai atlikti?

Žaidimai publikai suartinti

Renginio vedėjasVienas iš vestuvių vedėjo tikslų yra suartinti publiką. Jeigu vestuvės labai mažos, dalyvauja tik keli puikiai vieni kitus pažįstantys žmonės, tuomet ši dalis atkris. Tačiau tada, kai vestuvėse daug įvairaus amžiaus svečių, susirinkusių iš skirtingų sričių, gali būti, kad tie žmonės vieni kitus mato pirmą kartą. Tam, kad vieni iš kitų gautų kuo daugiau teigiamų emocijų, kad susipažintų, yra vedami vestuvių žaidimai, skirti žmonių suartinimui.

Gėrimo žaidimai

Ne paslaptis, kad tradicinės lietuviškos vestuvės neapsieina ir be šios dalies. Tokių žaidimų vedimas gal ir nebus pats maloniausias dalykas pačiam renginio vedėjui, bet jis bent jau efektyviai ištirpdys ledus tarp žmonių. Per vestuves visada tai vyksta, ir iš to gimsta daug juokingų atsitikimų.

Grįžimas prie rimties

Ir visgi geras vestuvių vedėjas mokės ne tik šias dalis, bet ir tam tikrais momentais sutelkti visus prie rimties. Toks ritualas kaip namų židinio perdavimas, dažnai priverčia apsiverkti daugumą vestuvių dalyvių. Taip pat ir romantiškų kalbų, įžadų sakymas yra rimtos dalys, kurias tarp linksmybių turi mokėti įterpti vestuvių vedėjas.

Atsilaikymas pagundoms

Galima tai vadinti pagundomis, galima – įprasta vestuvių vedėjo kasdienybe. Kasdien vestuvių vedėjui tenka pajusti, ką tai reiškia, kai per vestuves žmonės bando jį įkalbėti kartu išgerti. Natūralu, juk charizmatiškas ir savo darbą puikiai dirbantis vestuvių vedėjas daug kam greitai gali kompanijoje pasidaryti pats įdomiausias žmogus. Be to, ir gaila vestuvių vedėjo pasidaro. Mes čia visi linksminamės, o jis vargšas dirba. Tačiau geras vestuvių vedėjas paprastai atsisako tų vaišių, nes būtent tokia to darbo esmė ir yra – visiems taip gera, kad jie net nori su juo pasilinksminti, tik dėl to, kad jis nesilinksmina, o tinkamai dirba savo darbą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *