Kokios gėlių rūšys tinkamos dovanoti?

Gėlės skirstomos pagal rūšis, spalvas, dydžius ir kainas. Pavyzdžiui, UAB „Giosa“ siūlo rinktis iš daugybės skirtingų rūšių, spalvų bei atspalvių ir, žinoma, kainų. Kokios gėlės tinkamos išreikšti meilę, o kokias dovanoti įkurtuvių proga? Tiek daug klausimų, kai reikia išsirinkti tinkamą gėlių rūšį. Galbūt padės, kai kurie patarimai?

Giosa paslaugosKaip gi be meilės jausmų išraiškos. Norint įteikti gėles, kurios simbolizuoja meilę, reikia galvoti apie spalvas. Žinoma, pirmiausia ką daugelis įvardija, tai – raudona. Laimės Gėlės – gėlės į namus Klaipėda siūlo užsakyti raudonų rožių puokštę. Tai puikus pasirinkimas, kai reikia gėlių mylimajai ar norite savo mamą pasveikinti su jubiliejumi bei parodyti savo meilę ir pagarbą. Niekas nesuklys pasakę, kad rožes dovanoti įprasta, o nuo seniausių laikų raudona rožė yra meilės simbolis. Tiesa tokia, kad daugelis nebenori rožių. Tuomet tenka galvoti, kuo dar galima nudžiuginti ir parodyti meilę. Jei norite, tai galite dovanoti, kokią tik norite gėlės rūšį. Gali tai būti nuostabiai gražių ramunių ar orchidėjų puokštė. Spalva taip pat nesvarbi. Tik būtina viena sąlyga – dovanoti gėles iš meilės. Atrodo tai paprasta, tačiau ar tikrai tas, kuriam jos bus įteikiamos supras viską teisingai? Juk galbūt jums nuostabiai atrodo geltonų tulpių puokštė, o jūsų mylimoji gali pagalvoti, kad tai reiškia išsiskyrimą? Juk stereotipų yra labai daug. Tuomet galima imtis vienos gudrybės. Įteikiant ar užsakant puokštę su pristatymu užrašykite ar paprašykite užrašyti gražius žodžius ant atviruko ar kortelės. Štai ir viskas. Jokių interpretacijų nebus.

Jeigu lankote žmogų, kuris šiuo metu serga ar guli ligoninėje, tai reikėtų nešti šviesių ar neutralių spalvų gėles. Tai esminis patarimas, juk ryškios spalvos gali erzinti. Geriausia, jei dovanojamos gėlės yra bekvapės, juk kvapas gali ne tik erzinti, bet ir alergizuoti. Tokiu atveju tinkamos rūšys yra šios: austomos, gerberos, astromerijos, gvazdikai.

Įkurtuvės labai smagus įvykis ir tokiai progai įprasta kažką dovanoti. Geriausia dovana – gėlės. Nereikia rinktis žydinčių, nes jos gali ne visiems patikti, o štai žalios spalvos lapuotis puikiai tiks. Pavyzdžiui, fikusas padės valyti patalpų orą. Galbūt patiktų įteikti gėlę, kuri simbolizuoja pinigus t.y. turtus? Tuomet eikite į svečius su pinigų medeliu. Kaip matome, galima rinktis nestandartinius pasirinkimus, juk gėlių rūšių yra daug, o kai gėlės netinka, tai galima dovanoti kitokius augalus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *